Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Eesti Võitja 2013
 
Rahvusvaheline Näitus "Eesti Võitja 2013" / International Show "Estonian Winner 2013", Tallinn
01.06.2013

Kohtunik / Judge – Juta Haranen – Eesti / Estonia

Pildid: Ivi-Triin Vahera

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Isased kutsikaklass/ Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy 
Borok'ko Falkonet Bien Faset 
(The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Falkone)

II EAH / II PP
Zealbeat's Access to Success (Jazzman vom Venusberg X Zealbeat's Obey All Day)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Ability Harmony Hermione 
(Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

II EAH / II PP
Zealbeat's And My Game is Fame (Jazzman vom Venusberg X Zealbeat's Obey All Day)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, EST JW'13 / Exc/1, SQ, Jun CAC, BOS Jun, EST JW'13
Marbelton Duty Officer 
(Marbelton Star Chaser X Marbelton Dancing Shoes)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, TPJ, PE3, EST JW'13  / Exc/1, SQ, BOB Jun, 3rd Best Female, EST JW'13
Kivinbox Moya Otrada Singareliya 
(Napmary's Arey Mercury X Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya)

II SP, SQ, Jun SERT / Exc/2, SQ, Jun CAC
Na-Naan Napmary's Enigma (Percy Optima Grata X Hola Mi Sueno Napmary's Daroq)

VH / VG
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Isased veteranklass / Males veteran class

I SP, SK, VSP Vet, EST VET W'13 / Exc/1, SQ, BOS Vet, EST VET W'13
Umbro des Puig Major Nordics (Sherpa des Jardins de Passiflore X Galia de Puerto Marina)

Emased veteranklass / Females veteran class

I SP, SK, EST VET W'13, TP Vet, PE4 / Exc/1, SQ, EST VET W'13, BOB Vet, 4th Best Female
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

II SP, SK / Exc/2, SQ
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI2, SERT, Res-CACIB / Exc/1, SQ, 2nd Best Male, CAC, Res-CACIB
Olimpo di Bellaterra (Versacce de An.Cu.Do X Estrella de Bellaterra)

II SP, SK, PI4 / Exc/2, SQ, 4th Best Male
Zealbeat's Quake and Shake (Liberum Avis Pentagon X Sile v.d Hoeverbos)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Challenger (Zerar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Isased tšempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI1, CACIB, TP, EST W'13, RÜP1 / Exc/1, SQ, 1st Best Male, CACIB, BOB, EST W'13, Group winner!
The Show Must Go On di Casa Vernice (Ippolito del Colle dell'Infinito X Flash of the Night)

II SP, SK, PI3 / Exc/2, SQ, 3rd Best Male
Lakifan Gerald O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE1, SERT, CACIB, VSP, EST W'13 / Exc/1, SQ, 1st Best Female, CAC, CACIB, BOS, EST W'13
Borok'ko Romantika (The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Kapela Burana)

Emased avaklass / Females intermediate class

I SP / Exc/1
Stengårds As Good As It Gets (Carrera Maximus Deus X Aivengo Prima)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE2, Res-CACIB / Exc/1, SQ, 2nd Best Female, Res-CACIB
Mache Bella di Boxerita (Hercules del Cielo di Marte X Kappa di Boxerita)


EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004