Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
 

XXIX Saksa bokserite erinäitus / XXIX Specialty Show for Boxers, 10.09.2011, Tallinn

Kohtunik / Judge – Otto Schimpf – Austria


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH, VSP B / I PP, BOS Baby
Lakifan Herz O'Guido

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH / I PP
Lakifan Heather O'Guido

II
Golden Amulette Berta

Kollased emased / Fawn females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Lakifan Honey Bouquet O'Guido

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn males

I SP, TPJ, PKI1, TP / Exc/1, BOBJ, 1st Best Fawn Male, BOB
Lakifan Gerald O'Guido

II SP / Exc/2
Ability Edward Echo

III VH / VG/3
Ability Ember Egon

Tiigrikarva isased / Brindle males

I VH / VG/1
Hocus Pocus no Akaciša

Borok'ko Charodej - ei osalenud / not showing

Kollased emased / Fawn females

I SP, JUN Sert, VSPJ, PKE4 / Exc/1, JUN CAC, BOS Junior, 4th Best Fawn Female
Ispana ot Goldiboks

II SP / Exc/2
Ability Endora Ebony

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, JUN Sert, PTE4 / Exc/1, JUN CAC, 4th Best Brindle Female
Atinez Box Inca

II SP, PTE1 / Exc/2, 1st Best Brindle Female
Ability Exibertha Ellyce

H / G
Stengårds As Good As It Gets

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased isased / Fawn males

Bogerudmyra's Hakon - ei osalenud / not showing

Zirco del Trinitad - ei osalenud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, VSP Vet, PTI4 / Exc/1, BOS Vet, 4th Best Brindle Male
Felicitas Ceres Rodeo

Kollased emased / Fawn females

I SP / Exc/1
Golden Amulette Priceless Pearl

II SP / Exc/2
Macondon Warna

III SP / Exc/3
Mersu Gingery Mimmi

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, TPV, PTE3 / Exc/1, BOB Veteran, 3rd Best Brindle Female
Golden Amulette Fun-Fun

Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch - ei osalenud / not showing

Kollased isased / Fawn males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI3 / Exc/1, 3rd Best Fawn Male
Optimus Prime the Fifth Element

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI4, SERT / Exc/1, 4th Best Fawn Male, CAC
Link Logos Amoteamo

Golden Amulette Russel Dominic - ei osalenud / not showing

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI2 / Exc/1, 2nd Best Fawn Male
Kenlend Box Tenaro Amante

As'Gunapal Dior's Harvei- ei osalenud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Lakifan Gordon O'Guido

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI1 / Exc/1, 1st Best Brindle Male
Guido di Casa Vernice

II SP, PTI3, SERT / Exc/2, 3rd Best Brindle Male, CAC
Rieckholm's Kassio

Mersu Alfa Romeo - ei osalenud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I VH/ VG/1
Tinto Degli Scrovegni

TSEMPIONKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI2 / Exc/1, 2nd Best Brindle Male
Amati del'Colmenero

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Napmary's Briannah Ability - ei osalenud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE3 / Exc/1, 3rd Best Fawn Female
Lustica Okakor Casablanca

II SP / Exc/2
Golden Amulette Glory to Gabriele

III SP / Exc/3
Golden Amulette Chicka Chiara

Golden Amulette Freya Roxanna - ei osalenud / not showing

Amora - ei osalenud / not showing

Bardot vom Elisabeth-Brunnen- ei osalenud / not showing

Boxerworld Fioona Faina- ei osalenud / not showing

Boxmann Bling Blong- ei osalenud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKE1, SERT, VSP / Exc/1, 1st Best Fawn Female, CAC, BOS
Jashma ot Goldiboks

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE2 / Exc/1, 2nd Best Fawn Female
Golden Amulette Nena Elegance

Tiigrikarva emased / Brindle females

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc/1
Mersu Oder Kia Picanto

Ravenna di Periculum - ei osalenud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE2 / Exc/1, 2nd Best Brindle Female
Borok'ko Asperi Kontral'to

TSEMPIONKLASS / CHAMPION CLASS

Ability Charlotte Chantella - ei osalenud / not showing

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

I SP / Exc/1
Golden Amulette

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 10.09.2011, Tallinn

Kohtunik / Judge – Otto Schimpf – Austria


BEEBIKLASS

I, TP B / I, BOB Baby
Golden Amulette Brandy

Isased / Males

Võitjaklass / Winners Class

I, PI1, VSP / I BM1, BOS
Mersu Russo Rubino Preziosa

Emased / Females

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PE1, TP, Club Show Võitja  / I, BOB Jun, 1st Best Female, BOB, Club Show Winner
Ability Edithe Evita

VÕITJAKLASS / Winner CLASS

Golden Amulette Blanca Bianca - ei osalenud / not showing

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004