Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Baltic Boxer 2011
 

XXVII Saksa bokserite erinäitus / XXVII Specialty Show for Boxers BALTIC BOXER 2011, 05.07.2011, Tallinn

Kohtunik / Judge – Alessandro Tanoni – Itaalia / Italy

BEEBIKLASS / BABY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TP B / I PP, BOB Baby
Olimpo de Bellaterra

II EAH / II PP
Viable Vixen Ewabo

III EAH / III PP
Nikink-Var-Hard Zenit

Kollased emased / Fawn females

I EAH, VSP B / I PP, BOS Baby
Vote Virinda Ewabo

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy 
Next Generation ot Goldiboks

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Stengårds As Good As It Gets

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn males

I SP, Jun SERT, PKI2 / Exc/1, Jun CAC, 2nd Best Fawn male
Ability Edward Echo

II SP / Exc/2
Ability Ember Egon

III SP / Exc/3
Lakifan Gerald O'Guido

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, Jun SERT, VSPJ, BBCA JW'11, PTI2 / Exc/1, Jun CAC, BOS J, BBCA JW'11, 2nd Best Brindle male
The Show Must Go On di Casa Vernice

II SP / Exc/2
Harley Davidson no Akaciša

III SP / Exc/3
Hocus Pocus no Akaciša

IV SP / Exc/4
Heart to Heart no Akaciša

SP / Exc
Indigo ot Goldiboks

SP / Exc
Ma Baker's Too Good to Be True

Kollased emased / Fawn females

I SP, JUN Sert, TP J, BBCA JW'11, PKE1, BBCA W'11, VSP / Exc/1, JUN CAC, BOB Jun, BBCA JW'11, 1st Best Fawn Female, BBCA W'11, BOS
Ustina di Casa Vernice

II SP / Exc/2
Ispana ot Goldiboks

III SP / Exc/3
Kreisid Admirable Brilliante Diamante

IV SP / Exc/4
Zealbeat's Who Says Booooo

SP / Exc
Ability Endora Ebony

Playbox True Illusion - ei osalenud / not showing

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Nikink-Var-Hard Ameli

II SP / Exc/2
Happiness from Ines no Akaciša

III VH / VG/3
Ability Exibertha Ellyce

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased isased / Fawn males

I SP / Exc/1
Bogerudmyra's Hakon

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, VSP VET, BBCA VET W'11 / Exc/1, BOS Veteran, BBCA VET W'11
Zeffiro no Akaciša

II SP / Exc/2
Krasavets Casanova

Kollased emased / Fawn females

I SP / Exc/1
Golden Amulette Priceless Pearl

II SP / Exc/2
Macondon Warna

III SP / Exc/3
Mersu Gingery Mimmi

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, TPV, BBCA VET W'11 / Exc/1, BOB Veteran, BBCA VET W'11
Golden Amulette Fun-Fun

Kollased isased / Fawn males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Kenlend Box Tenaro Amante

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI3 / Exc/1, 3rd Best Fawn Male
Zealbeat's Quake and Shake

II SP, PKI4 / Exc/2, 4th Best Fawn Male
Link Logos Amoteamo

III SP / Exc/3
Flavio Floyd Fender Edda

IV SP / Exc/4
Waldo del Tajo

AUKLASS / HONOUR CLASS

I As'Gunapal Christian Dior

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI1 / Exc/1, 1st Best Fawn Male
Nikink-Var-Hard Chester

Tiigrikarva isased / Brindle males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Napmary's Arey Mercury- ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI3 / Exc/1, 3rd Best Brindle Male
Just As You Wish Oliverotti

II SP / Exc/2
Mersu Alfa Romeo

III SP / Exc/3
Carrera Maximus Deus

IV SP / Exc/4
Ma Baker's Number One

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP/ Exc/1
Amati del'Colmenero

AUKLASS / HONOUR CLASS

I Saules Stars no Akaciša

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI1, BBCA W'11, TP / Exc/1, Best Brindle Male, BBCA W'11, BOB
Mayday di Casa Vernice

II SP, PTI4 / Exc/2, 4th Best Brindle Male
Boxmann She Loves You

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Napmary's Barcelona

II SP / Exc/2
Ist Shain Lady in Red

III SP / Exc/3
Golden Amulette Glory to Gabriele

IV VH / VG/4
Lustica Okakor Casablanca

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE4 / Exc/1, 4th Best Fawn Female
Yoko Beningus

II SP / Exc/2
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq

III SP / Exc/3
Boxmann Guenica

IV SP / Exc/4
Golden Amulette Chicka Chiara

SP / Exc
Golden Amulette Freya Roxanna

SP / Exc
Rus Elodser Tenerezza

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc/1
Jashma ot Goldiboks

II SP / Exc/2
Golden Amulette Big Mum's Hope

III VH / VG/3
Liter Bomond Demokratia

Borok'ko Falkone - ei osalenud / not showing

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE2 / Exc/1, 2nd Best Fawn Female
Venedika ot Goldiboks

II SP, PKE3 / Exc/2, 3rd Best Fawn Female
Soland Boks Lukretsia

III SP / Exc/3
Hard to Be an Angel Napmary's Daroq

IV SP / Exc/4
Boxmann Paradise

SP / Exc
Golden Amulette Nena Elegance

SP / Exc
Dare to Say No Val Napmary's

Tiigrikarva emased / Brindle females

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE2 / Exc/1, 2nd Best Brindle Female
Karmella Dolce Belloliv

II SP / Exc/2
Fire Energy Sparta

III SP / Exc/3
Napmary's Abigail Anna

IV SP / Exc/4
Napmary's Antoinetta Mary

AVAKLASS / OPEN CLASS CLASS

I SP, PTE4 / Exc/1, 4th Best Brindle Female
Keep it Real Belloliv

II SP / Exc/2
Hennessi Silver Spirit

III SP / Exc/3
Indian-Summer Von Der Goldstadt

IV VH / VG/4
Aivengo Prima

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE3 / Exc/1, 3rd Best Brindle Female
Raftsman Topgirl to Ma Baker's

TSEMPIONKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTE1, SERT / Exc/1, 1st Best Brindle Female, CAC
Esperanca ot Goldiboks

II SP / Exc/2
Boxmann Fame'n Fortune

III SP / Exc/3
Ecoute Seulement no Akaciša

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

I SP / Exc/1
Ot Goldiboks

II SP / Exc/2
Napmary's

III SP / Exc/3
Boxmann

IV SP / Exc/4
Golden Amulette

SP / Exc
No Akaciša

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 05.07.2011, Tallinn

Kohtunik / Judge – Alessandro Tanoni – Itaalia / Italy


BEEBIKLASS / BABY CLASS

I, TP B / I BOB Baby
Golden Amulette Brandy

Isased / Males

VÕITJAKLASS / WINNERS CLASS

I, PI1, VSP / I BM1, BOS
Mersu Russo Rubino Preziosa

Emased / Females

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PE1, TP, Club Show Võitja  / I, BOB Jun, 1st Best Female, BOB, Club Show Winner
Ability Edithe Evita

VÕITJAKLASS / WINNERS CLASS

Golden Amulette Blanca Bianca - ei osalenud / not showing

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004