Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
 

XXX Saksa bokserite erinäitus / XXX Specialty Show for Boxers, 14.07.2012, Tartu

Kohtunik / Judge – Anna Bogucka – Poola / Poland



BEEBIKLASS / BABY CLASS


Kollased isased / Fawn males

Ability Franco Filiberto (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella) - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH, TP B / I PP, BOB Baby 
Ability Groove von Glehn (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

II EAH / II PP 
Borok'ko King of Dreams 
(The Show Must Go On di Casa Vernice X Zoland Boks Zolli)

III EAH / III PP 
Ability Gerret Gilbert (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

IV
Ability Fredo Faustino (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP
Ability Flori Fianza (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, VSP B / I PP, BOS Baby
Ability Gracelyn Gretchen (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

II EAH / II PP
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III
Ability Gandira Ginger (Jazzman von Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Kollased isased / Fawn males

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy 
Marvel Borny 
(Born to Be With You Napmary's X Yoko Benignus)

Kollased emased / Fawn females

I EAH / I PP 
Montana Silver Spirit 
(Aaron Denburg X Uma Silver Spirit)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Borok'ko Romantika 
(The Show Must Go On di Casa Vernice X Borok'ko Kapela Burana)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn males

I SP, Jun SERT, PKI2 / Exc/1, Jun CAC, 2nd Best Fawn male
Rock'n Roll Sanvita 
(Yipsilon della Cadormare X Dancing Queen Sanvita)

II SP / Exc/2
Napmary's Denirs 
(Pavarotti Nostrum X Daiquiri Val Napmary's)

III SP / Exc/3
Napmary's Debors
(Pavarotti Nostrum X Daiquiri Val Napmary's)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, Jun SERT, TPJ, PTI2 / Exc/1, Jun CAC, BOB J, 2nd Best Brindle male
Carnera Primo di Casa Vernice 
(Ippolito del Colle dell'Infinito X Forza Roma)

II SP, PTI4 / Exc/2, 4th Best Brindle Male
Just Dream Become True no Akaciša 
(Llanto de Guezman X Dance Avec Moi no Akaciša)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Censi 
(Zherar Valensio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

IV SP / Exc/4
Lakifan Herz O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

SP / Exc
Golden Amulette Challenger (Zherar Valencio Adjantis X Golden Amulette Herzie Rose)

Kappa de la Finca Sapho (Esteban van Sapho's Hoeve X Gitty de la Finca Sapho) - ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn females

I SP, VSP J / Exc/1, BOS Jun
Lakifan Honey Bouquet O'Guido 
(Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, JUN SERT, PTE3 / Exc, Jun CAC, 3rd Best Brindle Female
Solar Dream Sanvita 
(Ippolito del Colle dell'Infinito X Enea von Schreck)

II SP, PTE4 / Exc/2, 4th Best Brindle Female
Lakifan Heather O'Guido
(Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

III SP / Exc/3
Klarissa de la Finca Sapho 
(Good Morning di Casa Vernice X Pearl Dou Jubileu)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS


Kollased isased / Fawn males

Zirco del Trinitad (Nick del Nettuno X Xarline del Trinitad) - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle males

I SP, VSP VET / Exc/1, BOS Veteran
Felicitas Ceres Rodeo 
(Xantos vom Drimborn X Felicitas Ceres Selene)

Kollased emased / Fawn females

I SP / Exc/1
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

II SP / Exc/2
Macondon Warna
(Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Big Mum's Hope
(Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I SP, PTE2 / Exc/1, 2nd Best Brindle Female
Monika Kapitanskaya Doch 
(Borok'ko Kapitan Boreali X Benvenju Ottava Legero)

II SP / Exc/2
Golden Amulette Fun-Fun (Golden Amulette Llayser X Janka)

Felicitas Ceres Pandora (Deklarus Sebastjan X Golden Amulette D’Delfi Demeter)- ei tulnud / not showing

Kollased isased / Fawn males

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI4 / Exc/1, 4th Best Fawn Male
Ability Edward Echo (Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI1 / Exc/1, 1st Best Fawn Male
Lakifan Gerald O'Guido 
(Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI3 / Exc/1, 3rd Best Fawn Male
Kenlend Box Tenaro Amante 
(Greco de Rincomar X Galathea iz Vladeniy Popvih)

Tiigrikarva isased / Brindle males

AVAKLASS / OPEN CLASS

Moralez di Noi Vincere (Ido el Tomex X Rus la Fler Anastasie) - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

Felicitas Ceres Oscar De La Renta (Borok’ko Kenzo X Felicitas Ceres Pandora) - ei tulnud / not showing

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI1, VSP / Exc/1, Best Brindle Male, BOS
The Show Must Go On di Casa Vernice (Ippolito del Colle dell'Infinito X Flash of the Night)

II SP, PTI3 / Exc/2, 3rd Best Brindle Male
Amati del'Colmenero 
(Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc/1
Ability Endora Ebony
(Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc/1
Napmary's Briannah Ability 
(Mirco de Cabezo La Jara X Dare To Say No Val Napmary's)

II SP / Exc/2
Hausse Wera (Alessandro Marzonara X Greta von Ellinghaus)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Freya Roxanna 
(Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Napmary's Barcelona (Mirco de Cabezo La Jara X Dare To Say No Val Napmary's) - ei tulnud / not showing

Beata Denburg (Boris Du Val D'Europe X Akvilon Diva) - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKE3 / Exc/1, 3rd Best Fawn Female
Borok'ko Falkone 
(Dakota X Monika Kapitanskaya Doch)

II SP, PKE4 / Exc/2, 4th Best Fawn Female
Enea von Schreck 
(Dakota X Bellissima von Schreck)

III SP / Exc/3
Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

TSEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE1, SERT, TP / Exc/1, 1st Best Fawn Female, CAC, BOB
Ustina di Casa Vernice 
(Ferrary De Las Arillas X Angel di Casa Vernice)

II SP, PKE2 / Exc/2, 2nd Best Fawn Female 
Yoko Benignus 
(Herakles Optima Grata X Prada Benignus)

III SP / Exc/3 
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

IV SP / Exc/4 
Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver Jones von Bispus X Ecoute Seulement no Akaciša)

Tiigrikarva emased / Brindle females

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE1, SERT / Exc/1, 1st Best Brindle Female, CAC
Niknik-Var-Hard Ameli (Fuego
X Niknik-Var-Hard Kimberlit)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc/1
Ability Exibertha Ellyce 
(Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc/1
Ability Charlotte Chantella (Saules Stars No Akaciša X Ability Balanca Fiametta)

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS


I SP / Exc/1
Ability

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION


I SP / Exc/1
Lakifan Gerald O'Guido 
(Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan) & Lakifan Honey Bouquet O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Saksa bokserite Club Show / Club Show for Boxers, 14.07.2012, Tartu

Kohtunik / Judge – Anna Bogucka – Poola / Poland


Emased / Females

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

I, TP J, PE1, TP, Club Show Võitja  / I, BOB Jun, 1st Best Female, BOB, Club Show Winner
Golden Amulette Brandy 
(Golden Amulette Glorius Maximus X Liter Bomond Demokratia)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I , PE2 / I, 2nd Best Female
Ability Edithe Evita 
(Geo Boxer del Euro X Ability Charlotte Chantella)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004