Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Latvia 2018
 

Bokserite Erinäitus, "Jahressieger Latvia 2018", Läti
Kohtunik: Dusan Travinikar, Serbia
registreeritud 49 bokserit

Kollased isased

Ability Paco Patrick (om. Martin Kangur)
Kuts VL/1, parim kollane isane kutsikas, parim isane kutsikas,
TP Kutsikas, Derby



GOLDEN AMULETTE MANFRED (om. Katrin Kuusma)
CH SP/1, SK, PKI/3



Tiigrikarva isased

Kreisid Admirable Imperator Ivor (om. Tiiu-Ann Kaldma)
Beebi VL/1, parim tiigrikarva isane beebi, parim isane beebi,
TP Beebi

BERRYPETS REMINGTON DERRINGER (om. Kätlin Karik)
JUN SP/1, EAH, parim tiigrikarva isane juunior,
parim isane juunior, TP Juunior,
PTI/1, Junior Jahressieger Latvia 2018



BERRYPETS COLT MUSTANG (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
JUN SP/4

NO DOUBT NO AKACISA (om. Aivi Org)
AVA SP/1, SK, PTI/3

ABILITY GERRET GILBERT (om. Kersti Soomuste)
AVA SP/2, SK

JUST DREAM BECOME TRUE NO AKACISA (om. Aivi Org)
CH SP/2, SK

QUNO VON PREUSSEN'S EDEN (om. Tiiu-Ann Kaldma)
CH SP/3

LAKIFAN GORDON O'GUIDO (om. Tiiu-Ann Kaldma)
VET SP/2, EAH, LV VET SERT

Kollased emased

Ability Phoenix Piperelle (om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju)
Kuts VL/1, parim kollane emane kutsikas, parim emane kutsikas,
VSP Kutsikas

Rendez-Vous Ferrari Box (om. Lea Stein)
NOO SP/1, SK



ABILITY NOREENA NOEP (om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju)
AVA SP/2

NOISETTE NOSTRUM (om. Mari Nõmmemaa)
AVA SP/3

ABILITY HARMONY HERMIONE (om. Elen Kivi-Paju)
CH SP/1, SK, PKE/2

VANILLA MONA OT GOLDIBOKS (om. Margit Siigur)
CH SP/3, SK

Tiigrikarva emased

GOLDEN AMULETTE MARBELIA (om. Margit Siigur)
Beebi VL/1, Parim tiigrikarva emane beebi,
Parim emane beebi, VSP Beebi

BERRYPETS BERETTA LARAMIE (om. Kristin Roovet)
JUN SP/2, EAH, LV JUN SERT



STYLESIGN ALICE (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
NOO SP/1, SK, PTE/2



ABILITY KISSABLE KAYLA (om. Kristiina Ilja)
CH SP/2, SK

Tõu parim, parim isane, parim kollane isane
Jahressieger Latvia 2018
Napmary's Ikigai (Läti)

Vastassugupoole parim, parim emane, parim tiigrikarva emane
Jahressiegerin Latvia 2018
Night Fury no Akacisa (Läti)

Parim tiigrikarva isane
Junior Jahressieger Latvia 2018
Berrypets Remington Derringer (Eesti)

Parim kollane emane
Jahressiegerin Latvia 2018
Napmary's Isadora (Läti)

Parim tiigrikarva isane II
Jahressieger Latvia 2018
Napmary's Go for a Dream (Läti)

Tõu parim juunior,
Parim isane juunior,
Parim tiigrikarva isane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2018
Berrypets Remington Derringer (Eesti)

Vastassugupoole parim juunior,
Parim emane juunior,
Parim kollane emane juunior,
Junior Jahressiegerin Latvia 2018
Panther Petra no Akacisa (Läti)

Parim kollane isane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2018
Yonera's Brom (Läti)

Parim tiigrikarva emane juunior,
Junior Jahressieger Latvia 2018
Duetto Tanto Imperia (Venemaa)

Tõu Parim veteran
Veteran Jahressiegerin Latvia 2018
Karmella Dolce Belloliv (Läti)

Vastassugupoole Parim veteran
Veteran Jahressieger Latvia 2018
Karlo Keep the Secret Belloliv (Läti)

Parim kollane emane veteran
Veteran Jahressiegerin Latvia 2018
Napmary's Barcelona (Läti)

Palju Õnne!

II rühma erinäitus
Kohtunik: Dainora Sudeikiene, Leedu
registreeritud 16 bokserit

Isased

Berrypets Remington Derringer (om. Kätlin Karik)
JUN SP/1, EAH, LV Jun SERT, PI/1, TP, BIS5



Emased

Berrypets Beretta Laramie (om. Kristin Roovet)
JUN SP/3, EAH

Stylesign Alice (om. Maarja Kalma & Kadri Audova)
NOO SP/1, SK, PE/3, LV SERT



Noisette Nostrum (om. Mari Nõmmemaa)
AVA SP/1, SK

TP Berrypets Remington Derringer (Eesti)
VSP Pinfarina no Akacisa (Läti)
TP Vet, BIS1 Vet Karmella Dolce Belloliv (Läti)
VSP Vet Karlo Keep the Secret Belloliv (Läti)

II rühma erinäitus
Kohtunik: Inese Pablaka, Läti
registreeritud 11 bokserit

Isased

Berrypets Colt Mustang (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
JUN SP/1, EAH, LV Jun SERT, VSP Jun, PI/2

Emased

Berrypets Beretta Laramie (om. Kristin Roovet)
JUN SP/2, EAH

Noisette Nostrum (om. Mari Nõmmemaa)
AVA SP/1, SK, PE/3, LV SERT

TPJ Duetto Tanto Imperia (Venemaa)
VSPJ Berrypets Colt Mustang (Eesti)
TP Vet, TP, BIS1 Vet, BIS3 Karmella Dolce Belloliv (Läti)
VSP Hammer de Delanini (Venemaa)

Molossitüüpi koerte erinäitus
Kohtunik: Jasna Matejcic, Rumeenia
registreeritud 14 bokserit

Isased

Berrypets Remington Derringer (om. Kätlin Karik)
JUN SP/3

Berrypets Colt Mustang (om. Maarja-Liis Järvekülg-Luoma)
JUN VH

Emased

Berrypets Beretta Laramie (om. Kristin Roovet)
JUN SP/2, EAH

Noisette Nostrum (om. Mari Nõmmemaa)
AVA SP/1

TPJ, JUN BIS2 Pinfarina no Akacisa (Läti)
VSPJ One Typical no Akacisa (Läti)
TP Vet, BIS1 Vet Karmella Dolce Belloliv (Läti)
TP Hammer de Delanini (Venemaa)
VSP Pinfarina no Akacisa (Läti)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
* EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
* Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Poola 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* CEBS & Tsehhi Jahressieger 2018
* Jahressieger Belarus 2018
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuli - )
 

 
  taibu.com 2004