Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
 

XXIV Saksa bokserite erinäitus / XXIV Specialty Show for Boxers, 14.02.2009, Tallinn

Kohtunik / Judge – Josiane Ratton – Prantsusmaa / France


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I VSP B / BOS Baby
Rieckholm's Kassio (Gaio v Monsalvat X Joana v Monsalvat)

Kollased emased / Fawn bitches

I TP B / BOB Baby
Hausse Wera (Alessandro Marzonara X Von Ellinghaus Greta)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I Ravenna di Periculum (Benjamin di Casa Diocletiano X Pumbaa di Periculum)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

I Bon Dzhorno Rodriguez Dior's (As'Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Peron)

II Golden Amulette Russel Dominic (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Just As You Wish Oliverotti (Oliver-Jones von Bispus X Otija no Madaram)

Kollased emased / Fawn bitches

Bon Dzhorno Red Butterfly (As'Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Peron) - ei tulnud / not showing

III EAH / PP
Bon Dzhorno Rozalia (As'Gunapal Christian Dior X Bon Dzhorno Evita Peron)

Golden Amulette Chicka Chiara (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei tulnud / not showing

Golden Amulette Freya Roxanna (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei tulnud / not showing

I EAH, VSP K / PP, BOS Puppy 
Golden Amulette Herzie Rose (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II EAH / PP
Persida von der Burg Singidunum (Uks du Mont des Alizés X Pandora von Zogobox)

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI2, JUN SERT / Exc, 2nd Best Fawn Male, Jun CAC
Kreisid Admirable Adonis (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus)

II SP / Exc
Kreisid Admirable Aramis (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

II SP / Exc
As'Gunapal Noah (As'Gunapal Christian Dior X As'Gunapal Fantastic Flower O'Alice)

III SP / Exc
Ergo Box Tiger (Future v German Dream X Ergo Box Karmen)

I SP, PTI4, JUN SERT, TP J / Exc, 4th Best Brindle Male, Jun CAC, BOB Jun
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Sarmat (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

Kollased emased / Fawn bitches

Boxmann Bling-Bling (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Futurama) - ei tulnud / not showing

III VH / Vg
Golden Amulette The Winner Takes It All (Amati del'Colmenero X Golden Amulette Priceless Pearl)

I SP, PKE1, JUN SERT, VSP J, TP / Exc, Best Fawn Female, BOS Jun, BOB 
Hard To Be An Angel Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

II SP / Exc
Kreisid Admirable Atina (Frodo del Tajo X Xipituca von Bispus)

IV VH / Vg
Vuorman Zaida (Pavarotti Nostrum X Barbara du Val d'Europe)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

Expressia von Hagenplatz (Vanbox Full Of Fashion X Destiny Child von Hagenplatz) - ei tulnud / not showing

I SP, PTE3, JUN SERT / Exc, 3rd Best Brindle Female, Jun CAC
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Stassiya (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena)

II SP / Exc
Playbox's Okariina (Liberum Avis Zenit X Liberum Avis iz Oblasti Fantastiki)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

I SP / Exc
Bogerudmyra's Håkon (Wunderboxer Gaio X Bogerudmyra's Ida)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, PTI3, TP V / Exc, 3rd Best Brindle Male, BOB Vet
Kivinbox Moya Otrada Snaiders (Donnymoor Applause Please X Kivinbox Moya Otrada Chelestina)

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Golden Amulette D'Deianeira (Donnymoor Applause Please X Fariela)

AUKLASS / HONOUR CLASS

Kollased emased / Fawn bitches


Golden Amulette Priceless Pearl (Boxella's Ledo Bond X Fariela)

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

H / G
Bon Dzhorno Odissey (Merlin v Rieseneck X Bon Dzhorno Gaylardia)

Hazelpikbox Divart Armando-Ali (Arthuro von Bispus X Hazelpikbox Bellatrix Diva) - ei tulnud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc
As'Gunapal Dior's Haron (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

II SP / Exc
As'Gunapal Dior's Harvei (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

II SP / Exc
Liberum Avis Zenit (Zoltan iz Imperii Grez X Bogemskaya Parsodia iz Kuznitsy Bokserov)

I SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Soland Boks Elisey (Samuel della Cadormare X Soland Boks Asteri)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

II SP, PKI3 / Exc, 3rd Best Fawn Male
Frodo del Tajo (Junco del Tajo X Yola del Tajo)

I SP, PKI1, SERT / Exc, Best Fawn Male, CAC
Samuel della Cadormare (Yugo della Cadormare X Annabel)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

III VH / Vg
Ability Creif Humfrey (Saules Stars no Akaciša X Ability Balanca Fiametta)

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Bon Dzhorno Oginskiy (Merlin v Rieseneck X Bon Dzhorno Gaylardia)

II VH / Vg
Mersu Russo Ragazzo Fortunato (Fuego X Mersu Extra Solveig)

AVAKLASS / OPEN CLASS

II SP / Exc
Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore)

IV VH / Vg
Aivengo Kay (Aivengo Pino X Aivengo Gavana)

I SP, PTI1, SERT, VSP / Exc, Best Brindle Male, CAC, BOS
Amati del'Colmenero (Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

III SP / Exc
Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil (Zipo del Trinitad X Cara Beit Hollandia Me Hagalil)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

III SP / Exc
Bullrunners Royal Tru Light (Cocoon's Hole In One X Bullrunners Orusha)

I SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

II SP / Exc
Hola Mi Sueno Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz v German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

IV VH / Vg
Nikink-Var-Hard Vensdeil (Samuel della Cadormare X Nikink-Var-Hard Rondevu)

AVAKLASS / OPEN CLASS

III SP / Exc
Barbara du Val d'Europe (Senna des Courtillieres X Genova del Cabezo de la Jara)

Bardot v Elisabeth-Brunnen (Uks du Mont des Alizés X Image v Elisabeth-Brunnen) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc
Boxmann Paradise (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)

I SP / Exc
Dare To Say No Val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madaram)

H / G
Margareth (Golden Amuletten Motive Power X Hazelpikbox Ladylove Tandra)

IV SP / Exc
Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

II SP / Exc
Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

II SP, PKE3, SERT / Exc, 3rd Best Fawn Female, CAC 
Borok'ko Falkone (Dakota X Monika Kapitanskaya Doch)

I SP, PKE2 / Exc, 2nd Best Fawn Female
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
As'Gunapal Black Rose (Fuego X As'Gunapal Airichi O'Alice)

Golden Amulette Carino (Ma Baker's Xcalibur X Raftsman Ruby of Golden Amulette) - ei tulnud / not showing

II VH / Vg
Mersu Russa Mia Pietra Preziosa (Fuego X Mersu Extra Solveig)

AVAKLASS / OPEN CLASS

Aivengo Pandora (Aivengo Pino X Aivengo Tais) - ei tulnud / not showing

II SP, PTE4 / Exc, 4th Best Brindle Female
Bon Dzhorno Monopolia (Bon Dzhorno Du Toit X Liter Bomond Yuzhnaya Rodezia)

I SP, PTE1, SERT / Exc, Best Brindle Female, CAC
Fire Energy Glamour (Warrior dei Centurioni X Fire Energy Aleksa)

III SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female 
Playbox's Mystery (Liberum Avis Zenit X Liberum Avis iz Oblasti Fantastiki)

VH / Vg
Scheil'Klaid Chiquitta (Enzo Boxer de Tabarca X Scheil'Klaid Dargona)

IV SP / Exc
Scheil'Klaid Estelle Elysia (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Scheil'Klaid Esperanza (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP / Exc
Ecoute Seulement Moi no Akaciša (Pavarotti Nostrum X Fifiga Varde no Akaciša)

II SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Sinchena (Caps no Madaram X Kivinbox Moya Otrada Sessika)

KASVATAJAKLASS / BREEDER CLASS

As'Gunapal - ei tulnud / not showing

Golden Amulette - ei tulnud / not showing

I SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP / Exc
Kivinbox Moya Otrada Sincholi Sarmat (Oliver-Jones von Bispus X Kivinbox Moya Otrada Sinchena) & Kivinbox Moya Otrada Sinchena (Caps no Madaram X Kivinbox Moya Otrada Sessika)

I Club Show, 14.02.2009, Tallinn

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS


Isased / Dogs

VSP K / BOS Puppy 
Golden Amulette Alaska Ise (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

Emased / Bitches

TP K / BOB Puppy 
Golden Amulette Blanca Bianca (Liberum Avis Pentagon X Golden Amulette Big Mum's Hope)

AVAKLASS / OPEN CLASS

Isased / Dogs

TP, Club Show Võitja / BOB, Club Show Winner 
Mersu Russo Rubino Preziosa (Fuego X Mersu Extra Solveig)

II
Scheil'Klaid Eskimo Boy (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004