Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
 

XXII Saksa Bokserite Erinäitus / XXII Speciality Show for Boxers, 09.02.2008, Tallinn

Kohtunik / Judge – Alex Palacin – Hispaania / Spain


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Emased / Bitches

III Danse Avec Moi no Akaciša (Oliver-Jones von Bispus X Ecoute Seulement Moi no Akaciša)

II Hard To Be An Angel Napmary's Daroq (Roque-SantaCcruz vom German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

Hasta La Vista Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz vom German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

I, TP Beebi / BOB Baby 
Hola Mi Sueņo Napmary's Daroq (Roque-SantaCruz vom German Dream X Dare To Say No Val Napmary's)

IV Indian-Summer von der Goldstadt (Aragorn The Fifth Element X Africa von der Theodor-Heuss-Stadt)

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I Hazelpikbox Divart Armando-Ali (Arthuro von Bispus X Hazelpikbox Bellatrix Diva)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I EAH, VSP K / PP, BOS Puppy
Catch Me If You Can no Akaciša (Arthuro von Bispus X Tiki Riki Tavi no Akaciša)

Kollased emased / Fawn bitches

I Liter Bomond Demokratia (Liberum Avis Pentagon X Almadinaks Infanta)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

As'Gunapal Lady Black Rose (Fuego X As'Gunapal Airichi O'Alice) - ei tulnud / not showing

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy 
Golden Amulette Carino (Ma Baker's Xcalibur X Raftsman Ruby of Golden Amulette)

II Golden Amulette Chiaro (Ma Baker's Xcalibur X Raftsman Ruby of Golden Amulette)

Hazelpikbox Divart Amy-Amara (Arthuro von Bispus X Hazelpikbox Bellatrix Diva) - ei tulnud / not showing

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS


Kollased isased / Fawn dogs

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Cocoon's Just A Choice (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)

II SP / Exc Mersu Quo Vadis Extempore (Boxerpark Potter X Macondon Warna)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

SP / Exc Amati Del'Colmenero (Posseidon di Noi Vincere X Almadinaks Tertsa)

III SP / Exc Bear It In Mind no Akaciša (Enea del Roxius X Touch of My Heart no Akaciša)

SP / Exc Boxmann Götterdämmerung (Boxmann Eärendil X Dahlina's Medea of Boxmann)

II SP / Exc Carrera Maximus Deus (Ferrary de las Arillas X Victoria des Jardins de Passiflore)

I SP, PTI2, JUN SERT, TP J / Exc, 2nd Best Brindle Male, Jun CAC, BOB Jun
Dzha Division Contrasto Elevato (Liberum Avis Pentagon X Dzha Division Blackberry)

IV SP / Exc Ma Baker's Dynamite (Merlin v d Sembacher Flur X Ma Baker's Xtrea-m)

SP / Exc Mersu Russo Ragazzo Fortunato (Fuego X Mersu Extra Solveig)

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, JUN SERT, VSP J / Exc, Jun CAC, BOS Jun
Bardot vom Elisabeth-Brunnen (Uks du Mont des Alizés X Image vom Elisabeth-Brunnen)

II SP / Exc Cocoon's Jam Jam (Cocoon's Ideal Choice X Cocoon's Fun Fun Fun)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

II SP / Exc Mersu Russa Mia Pietra Preziosa (Fuego X Mersu Extra Solveig)

I SP, PTE4, JUN SERT / Exc, 4th Best Brindle Female, Jun CAC
Raftsman Topgirl To Ma Baker's (Ma Baker's Xcalibur X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP / Exc Bogerudmyra's Håkon (Wunderboxer Gaio X Bogerudmyra's Ida)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Golden Amulette Llayser (Lladro v h Slaghek X Fariela)

II SP / Exc Raftsman Lord of Darkness (Donnymoor Applause Please X Raftsman Femme Fatale)

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE2, TP V / Exc, 2nd Best Fawn Female
Ma Baker's Pretender (Hunter von der Milseburg X Ma Baker's Hi Good Looking)

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI1, SERT / Exc, Best Fawn Male, CAC
Boxmann Yellowstone (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI3 / Exc, 3rd Best Fawn Male
As'Gunapal Dior's Harvei (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

II SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
K'Capone Floyd Fender Edda (Lucky-Luciano de Cinco Rosas X Jakuza z Ringu)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc Golden Amulette Richard Lionheart (Boxella's Ledo Bond X Golden Amulette D'Degiona Demini)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Liberum Avis Pentagon (Liberum Avis Zenit X Brait's Playa)

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc Ferdinand von Inis Vitrin (Warwick von der Momarter Eiche X Blanka von Inis Vitrin)

AVAKLASS / OPEN CLASS

Aivengo Kay (Aivengo Pino X Aivengo Gavana) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc Arthuro von Bispus (Oliver-Jones von Bispus X Anastacia de Thalna)

Hazelpikbox Bonsa Bron (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica) - ei tulnud / not showing

I SP, PTI3, SERT / Exc, 3rd Best Brindle Male, CAC
Ma Baker's Achtung (Ebony v Rieseneck X Aysha v d Schwarzen Perle)

III SP / Exc Tany's Byron (Ramazotty San Vita X Brait`s Yatana)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTI1, VSP / Exc, Best Brindle Male, BOS
Oliver-Jones von Bispus (Apolo Boxer del Euro X D'olxa Carolina)

II SP / Exc Rexob Rock Star (Engelaiz Action X Rexob New Choice)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Saules Stars no Akaciša (Omar dei Centurioni X Romaška no Akaciša)

II SP / Exc Umbro des Puig Major Nordics (Sherpa des Jardins de Passiflore X Galia de Puerto Marina)

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

Boxmann Shangri-La (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien) - ei tulnud / not showing

I SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP / Exc Raftsman Superbaby Soraya (Golden Amulette Glorius Maximus X Raftsman Only Wild Rose)

AVAKLASS / OPEN CLASS

III SP / Exc As'Gunapal Dior's Hebe (As'Gunapal Christian Dior X A'Vigdors Afrodita)

I SP / Exc Dare To Say No Val Napmary's (Valentino Optima Grata X Nape no Madarâm)

II SP / Exc Mersu Gingery Mimmi (Zirco del Trinitad X Mersu Morrita)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc Golden Amulette Big Mum's Hope (Iggy Ipon Saan X Golden Amulette Priceless Pearl)

II SP / Exc Macondon Warna (Zirco del Trinitad X Macondon Quantanamera)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE1, SERT, TP / Exc, Best Fawn Female, CAC, BOB
Ettmar'g Granatovy Tsvetok (Bomond iz Zamka Olgi X Elmonte's Amarige)

II SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Golden Amulette Priceless Pearl (Boxella's Ledo Bond X Fariela)

III SP / Exc Ma Baker's Baby Baby (Umbro des Puig Major Nordics X Ma Baker's Private Dancer)

IV SP / Exc Nape no Madarâm (Zirco del Trinitad X Žubîte no Madarâm)

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE1, SERT / Exc, Best Brindle Female, CAC
Ai Kada no Akaciša (Caps no Madaram X Tiki Riki Tavi no Akaciša)

III SP / Exc Boxmann Elysium (Oliver-Jones von Bispus X Boxmann Lothlorien)

Golden Amulette Nice Martina (Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope) - ei tulnud / not showing

II SP / Exc Scheil'Klaid Estelle Elysia (Borok'ko Kenzo X Scheil'Klaid Chiquitta)

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc Scheil'Klaid Chiquitta (Enzo Boxer de Tabarca X Scheil'Klaid Dargona)

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc Raftsman Ruby of Golden Amulette (Umbro des Puig Major Nordics X Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch)

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female
Ecoute Seulement Moi no Akaciša (Pavarotti Nostrum X Fifiga Varde no Akaciša)

III SP / Exc Hazelpikbox Bellatrix Diva (Nico von Santana X Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica)

II SP, PTE3 / Exc, 3rd Best Brindle Female
Liberum Avis Curare (Playbox's Comet X Liter Bomond Venetsianskaja Noch)

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

Boxmann - ei tulnud / not showing

II Golden Amulette

III Ma Baker's

I No Akacîša

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I Umbro des Puig Major Nordics & Ma Baker's Baby Baby

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004