Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
 

XXI Saksa Bokserite Erinäitus / XXI Speciality Show for Boxers, 01.07.2007, Tallinn

Kohtunik / Judge – Tuula Seppälä – Soome / Finland


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Isased / Dogs

I TP Beebi / BOB Baby
Carrera Maximus Deus

II
Mersu Russo Ragazzo Fortunato

III
Mersu Russo Rublo Milionario

Emased / Bitches

I VSP Beebi / BOS Baby
Mersu Russa Mia Pietra Preziosa

II
Bardot vom Elisabeth-Brunnen

III
Black Butterfly no Akaciša

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I Mersu Quo Vadis Extempore

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I EAH / PP Boxmann Götterdämmerung

II EAH / PP Amati del'Colmenero

III Raftsman Topman Tiger

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Raftsman Topgirl To Ma Baker's

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI3, JUN SERT, VSP J / Exc, 3rd Best Fawn Male, Jun CAC, BOS Jun
K'Capone Floyd Fender Edda

II SP / Exc
Boris du Val d'Europe

III VH / Vg
Art In Red no Akaciša

H / G
Mersu Oder Porche Boxter

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, JUN SERT / Exc, Jun CAC
Ma Baker's Dynamite

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE4, JUN SERT / Exc, 4th Best Fawn Female, Jun CAC
Ma Baker's Chaka Khan

II SP / Exc
Boxmann Paradise

III SP / Exc
Raftsman Superbaby Soraya

IV VH / Vg
Golden Amulette Nena Elegance

Elisabeth - ei tulnud / not showing

Margareth - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, PTE1, JUN SERT, TP J / Exc, Best Brindle Female, Jun CAC, BOB Jun
Fire Energy Glamour

II VH / Vg
Lar'Arete Rocket

III VH / Vg
Scheil'Klaid Esperanza

Mersu Oder Kia Picanto - ei tulnud / not showing

Mersu Oder Lamborghini Cala - ei tulnud / not showing

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I VH / Vg
Golden Amulette Llayser

EVH / Cbj
Raftsman Lord Of Darkness

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, PTE2, TP V / Exc, 2nd Best Brindle Female, BOB Vet
Aireston Boteu K'Ophelia

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI1, SERT, TP / Exc, Best Fawn Male, CAC, BOB
Liberum Avis Pentagon

II VH / Vg
As'Gunapal Dior's Harvei

H / G
Golden Amulette My Prince Charmer

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Drive Me Crazy Val Napmary's

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Boxmann Grand Prix

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Golden Amulette Richard Lionheart

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
Sentvik Vivaldi

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI1, SERT / Exc, Best Brindle Male, CAC
Fuego

II SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil

III SP, PTI3 / Exc, 3rd Best Brindle Male
Ma Baker's Achtung

IV VH / Vg
Bon Dzhorno Zordeo Zett

H / G
Hazelpikbox Bonsa Bron

Umbro des Puig Major Nordics - ei tulnud / not showing

Golden Amulette George - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTI4 / Exc, Best Brindle Male
Uglich

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Ma Baker's Baby Baby

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE2 / Exc, 2nd Best Fawn Female
Dare To Say No Val Napmary's

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Priceless Pearl

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE1, VSP / Exc, Best Fawn Female, BOS
Nape no Madaram

II SP / Exc
Golden Amulette Big Mum's Hope

Macondon Warna - ei tulnud / not showing

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I VH / Vg
Borok'ko Asperi Kontral'To

AVAKLASS / OPEN CLASS

Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I VH / Vg
Laitsem Deya

II VH / Vg
Kivinbox Moya Otrada Sinchena

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

I SP / Exc
Ma Baker's

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP / Exc
Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil / Fire Energy Glamour

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004