Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Atibox 2018 - Rootsi
 

Atibox World Boxer Show 26-27.05.2018

Toimus sellel aastal Rootsis, Malmös.
Eestit käisid esindamas 6 koera ning tulemused olid erakordsed.
Kuuest osalenud koerast pääsesid finaalringidesse lausa 4!!!

Ability Phoenix Piperelle om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju
Kollaste emaste kutsikaklassi võitja!!
(klassis 14 koera)

Stylesign Alice om. Maarja Kalma & Kadri Audova
NOO SP/3, SK
(Klassis 18 koera)


Ability Noreena Noep om. Merike Kivi & Elen Kivi-Paju
AVA SP/4, SK
(klassis 18 koera)

Ability Harmony Hermione om. Elen Kivi-Paju
CH SP/2, SK
(klassis 18 koera)

Berrypets Beretta Laramie om. Kristin Roovet
Vanem juunior SP, SK
(klassis 19 koera)

Berrypets Remington Derringer om. Kätlin Karik
Vanem juunior VH
(klassis 13 koera)

Eestis sündinud
Ability Narnia Netty (om Ari Koponen, Soome)
AVA SP/2, SK
(klassis 18 koera)

Registreeritud 528 bokserit

Palju Õnne!

Kohtunikud: Alvaro Rios Izquierdo, Hispaania;
Mathias Wolf, Saksamaa; Tetyana Bilorus, Ukraina;
Giuseppe Marco Nugnes, Itaalia; Tuula Seppälä, Soome;
Wence Eikeseth, Norra; Ingrid Anderson, Rootsi;
Josef Suster, Slovakkia

Tõu Parim, Atiboxi võitja 2018
Giada dei Centurioni (Itaalia)

Parim isane, Atiboxi võitja 2018
Sicaro Rus la Fler (Hispaania)

Parim juunior, Atiboxi juuniorvõitja 2018
Romeo d'Alan Box (Hispaania)

Parim veteran, Atiboxi veteranvõitja 2018
Waterloo Nostrum (Poola)

Atiboxi võitja 2018
Action vom Katterforst (Saksamaa)

Atiboxi võitja 2018
Beating Heart Vanbox (Slovakkia)

Atiboxi reservvõitja 2018
Ozren von der Burg Sigidunum (Serbia)

Atiboxi reservvõitja 2018
Hashish von JessBox (Poola)

Atiboxi reservvõitja 2018
Beate de Ius Natura (Hispaania)

Atiboxi reservvõitja 2018
Venere dei Centurioni (Itaalia)

Atiboxi juuniorvõitja 2018
Val de Istr Aquamarine (Venemaa)

Atiboxi juuniorvõitja 2018
Roma D'Alan Box (Hispaania)

Atiboxi juuniorvõitja 2018
Sosret-Menti Olimpia (Ungari)

Atiboxi veteranvõitja 2018
Fiorano von Kaiserfelsen (Rumeenia)

Atiboxi veteranvõitja 2018
Engelaiz Umbra (Rootsi)

Atiboxi veteranvõitja 2018
Alexis von Usseira (Saksamaa)

Parim kasvatajaklass
van Rusticana (Holland)

Parim järglasteklass
Cosmo di Casa Bartolini (Itaalia)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuni - )
 

 
  taibu.com 2004