Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
 

XIX Saksa Bokserite Erinäitus / XIX Speciality Show for Boxers, 27.08.2006, Liuranna

Kohtunik / Judge – Anne Sume – Eesti / Estonia


BEEBIKLASS / BABY CLASS

Isased / Dogs

I VSP Beebi / BOS Baby
Kivinbox Moya Otrada Sessy Snayper

II 
Scheil'Klaid Enigma

Emased / Bitches

I TP Beebi / BOB Baby
Sophie

II 
Kivinbox Moya Otrada Sessy Stessy

III 
Elisabeth

IV 
Margareth

Scheil'Klaid Esperanza

Scheil'Klaid Estelle Elysia

Mersu Oder Lamborghini Cala - ei tulnud / not showing

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Isased / Dogs

I SP, JUN SERT, VSP J / Exc, Jun CAC, BOS Jun
As'Gunapal Dior's Harvei

II SP / Exc
Golden Amulette My Thunder Shadow

Emased / Bitches

I SP, PE3, JUN SERT, TP J / Exc, 2nd Best Female, Jun CAC, BOB Jun
Raftsman Ruby Of Golden Amulette

II SP / Exc
Xipituca von Bispus

III SP / Exc
As'Gunapal Dior's Hebe

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Isased / Dogs

I SP, PI3, TP V / Exc, 3rd Best Male, BOB Vet
Golden Amulette Llayser

Emased / Bitches

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Janka

Isased / Dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

VH / Vg
Hazelpikbox Bonsa Bron

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PI4, SERT / Exc, 4th Best Male, CAC
Raftsman Lord Of Darkness

II SP / Exc
Felicitas Ceres Oscar de la Renta

Golden Amulette George - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PI1, VSP / Exc, Best Male, BOS
Boks-Best Saiz Robert Redford

II SP / Exc
Felicitas Ceres Solidor

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PI2 / Exc, 2nd Best Male
Golden Amulette Richard Lionheart

Emased / Bitches

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, SERT / Exc, CAC
Felicitas Ceres Carolina Herrera

II SP / Exc
Mersu Gingery Mimmi

III SP / Exc
Scheil'Klaid Chiquitta

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PE2 / Exc, 2nd Best Female
Kivinbox Moya Otrada Sinchena

II SP / Exc
Felicitas Ceres Scarlet Bee

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PE1, TP / Exc, Best Female, BOB
Golden Amulette Priceless Pearl

II SP, PE4 / Exc, 4th Best Female
Felicitas Ceres Pandora

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004