Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Baltic Boxer 2006, Tallinn
 

XVIII Saksa Bokserite Erinäitus "Baltic Boxer 2006" / XVIII Speciality Show for Boxers, 04.06.2006, Tallinn

Kohtunik / Judge – Ursula Heidelberg – Saksamaa / Germany

KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I Golden Amulette My Loyal Nero

Golden Amulette My Prince Charmer – ei tulnud / not showing

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Golden Amulette My Thunder Shadow

II Sentvik Vivaldi

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I EAH, VSP K / PP, BOS Puppy
Golden Amulette My Guardian Angel

II Enjoy Me no Akaciša

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI1, JUN SERT / Exc, Best Fawn Male, Jun CAC
As'Gunapal Dior's Harvei

II SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Leedalein Kavalier

III VH / Vg
Deal For Million Val Napmary's

IV VH / Vg
Zealbeat's In Need Indeed

VH / Vg
Boxerworld Exotic Reddish King

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, PTI2, JUN SERT, TP J / Exc, 2nd Best Brindle Male, Jun CAC, BOB Jun, BBCA Jun Winner
Raftsman Rider In Black

II VH / Vg
Hazelpikbox Bonsa Bron

Ability Bronson Chilly – ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE2, JUN SERT, VSP J / Exc, 2nd Best Fawn Female, Jun CAC, BBCA Jun Winner
Ma Baker's Baby Baby

II SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Xipituca von Bispus

III SP / Exc
Zealbeat's Illuminate Fate

IV SP / Exc
Dare To Say No Val Napmary's

VH / Vg
As'Gunapal Gabriella Chanel

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, PTE1, JUN SERT / Exc, Best Brindle Female, Jun CAC
Vallonia della Cadormare

II SP, PTE3 / Exc, 3rd Best Brindle Female
Anava Marihuana Box-Star

VH / Vg
As'Gunapal Fantastic Flower O'Alice

VETERANIKLASS / VETERAN CLASS

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

I SP, TP V / Exc, BOB Vet
Golden Amulette Llayser

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, VSP V / Exc, BOS Vet
Romaška no Akaciša

Fariela – ei tulnud / not showing

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI4 / Exc, 4th Best Fawn Male
Golden Amulette Paul

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Glorius Maximus

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette Richard Lionheart

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI3, SERT / Exc, 3rd Best Fawn Male, CAC
Liberum Avis Zenit

II SP / Exc
Mersu Morrison

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTI1, SERT, TP / Exc, Best Brindle Male, CAC, BOB, BBCA Winner
Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil

II SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Golden Amulette George

III VH / Vg
Felicitas Ceres Oscar De La Renta

IV VH / Vg
Bon Dzhorno Zordeo Zett

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI3 / Exc, 3rd Best Brindle Male
Telling The Truth no Akaciša

II SP / Exc
Ma Baker's Xcalibur

III SP / Exc
Umbro del Puig Major

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
Calvados Box-Star

II VH / Vg
Felicitas Ceres Solidor

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP / Exc
Bon Dzhorno Du Toit

II VH / Vg
Saules Stars no Akaciša

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
As'Gunapal Erta Shana

II VH / Vg
Rewalia Pia Princessa

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PKE1, VSP / Exc, Best Fawn Female, BOS, BBCA Winner
Macondon Warna

II SP / Exc
Golden Amulette Only Treasure

III VH / Vg
Kres Grandfather Okatava

Ma Baker's Unbelievable - ei tulnud / not showing

Mersu Gingery Mimmi - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, SERT / Exc, CAC
Golden Amulette Big Mum's Hope

II VH / Vg
Ma Baker's Pretender

III VH / Vg
Felicitas Ceres Scarlet Bee

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Golden Amulette Priceless Pearl

II SP / Exc
Nape no Madaram

III VH / Vg
Ma Baker's Private Dancer

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP / Exc
Tany's Belezza

II VH / Vg
Felicitas Ceres Carolina Herrera

III VH / Vg
Applause Please Seven Sins

AVAKLASS / OPEN CLASS

I VH / Vg
Felicitas Ceres Pandora

II VH / Vg
Touch Of My Heart no Akaciša

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE2, SERT / Exc, 2nd Best Brindle Female, CAC
Kivinbox Moya Otrada Sinchena

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PTE4 / Exc, 4th Best Brindle Female
Liberum Avis iz Oblasti Fantastiki

II SP / Exc
Bon Dzhorno Betelgeize

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette

As'Gunapal - ei tulnud / not showing

Ma Baker's - ei tulnud / not showing

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP / Exc
Calvados Box-Star / Anava Marihuana Box-Star

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004