Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
 

XVII Saksa Bokserite Erinäitus / XVII Speciality Show for Boxers, 12.02.2006, Tallinn

Kohtunik / Judge – Sergey Vanzha – Venemaa / Russia


KUTSIKAKLASS / PUPPY CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I EAH, VSP K / PP, BOS Puppy
Val Napmary's Deal For Million

II EAH / PP
As'Gunapal Dior's Harvei

III EAH / PP
Val Napmary's Designed By

IV EAH / PP
As'Gunapal Dior's Haron

As'Gunapal Dior's Helios - ei tulnud / not showing

Kollased emased / Fawn bitches

I EAH, TP K / PP, BOB Puppy
Val Napmary's Dare To Say No

II EAH / PP
Dzha Division Ferrari

III EAH / PP
Val Napmary's Daiquiry

IV EAH / PP
As'Gunapal Dior's Hebe

EAH / PP
As'Gunapal Dior's Helena

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I EAH / PP
As' Gunapal Dior's Hanna To Lakifan

JUUNIORIKLASS / JUNIOR CLASS

Kollased isased / Fawn dogs

I SP, PKI4, JUN SERT / Exc, 4th Best Fawn Male, Jun CAC
As'Gunapal Erta Burd

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

VH / Vg
Hazelpikbox Bonsa Bron

Kollased emased / Fawn bitches

I SP, PKE2, JUN SERT / Exc, 2nd Best Fawn Female, Jun CAC
Fire Energy Britaniya

II SP / Exc
Xipituca von Bispus

III SP / Exc
Hille's Sunshine Colossal Happiness

IV SP / Exc
As'Gunapal Gucci Gabriella Chanel

VH / Vg
As'Gunapal Gucci Envy Me

VH / Vg
Hille's Sunshine Cool Sunny

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

I SP, PTE3, JUN SERT, TP J / Exc, 3rd Best Brindle Female, Jun CAC, BOB Jun
Almadinaks Kaoma

VH / Vg
Hazelpikbox Bellatrix Diva

Kollased isased / Fawn dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PKI1, SERT / Exc, Best Fawn Male, CAC
Golden Amulette Glorius Maximus

II SP, PKI3 / Exc, 3rd Best Fawn Male
Golden Amulette Paul

AVAKLASS / OPEN CLASS

I VH / Vg
As' Gunapal Arap O'Alice

II VH / Vg
Bobbyroy

Sapnu Barvedis Bonaparts - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP / Exc
As'Gunapal Christian Dior

Zirco del Trinitad - ei tulnud / not showing

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKI2 / Exc, 2nd Best Fawn Male
Golden Amulette Richard Lionheart

II SP / Exc
Mersu Morrison

III SP / Exc
Boks-Best Saiz Robert Redford

Tiigrikarva isased / Brindle dogs

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTI3 / Exc, 3rd Best Brindle Male
Felicitas Ceres Oscar de la Renta

II SP, PTI4 / Exc, 4th Best Brindle Male
Golden Amulette George

Telling The Truth no Akaciša - ei osalenud / not showing

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTI2 / Exc, 2nd Best Brindle Male
Saules Stars no Akaciša

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTI1, SERT, TP / Exc, Best Brindle Male, CAC, BOB
Geremia di Genus Eris

VH / Vg
Felicitas Ceres Solidor

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP / Exc
Scheil'Klaid Beluche Brio

Kollased emased / Fawn bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

VH / Vg
Rewalia Pia Princessa

AVAKLASS / OPEN CLASS

VH / Vg
Hazelpikbox Happy-Go-Lucky Hanna

Golden Amulette Only Treasure - ei tulnud / not showing

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PKE4 / Exc, 4th Best Fawn Female
Golden Amulette Big Mum's Hope

II SP / Exc
Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica

III SP / Exc
Felicitas Ceres Scarlet Bee

TŠEMPIONIKLASS / CHAMPION CLASS

I SP, PKE1, VSP / Exc, Best Fawn Female, BOS
Soland Box Antika

II SP, PKE3 / Exc, 3rd Best Fawn Female
Nape no Madaram

III SP / Exc
Golden Amulette Priceless Pearl

IV SP / Exc
Macondon Warna

SP / Exc
Golden Amulette D'Degiona-Demini

Tiigrikarva emased / Brindle bitches

NOORTEKLASS / INTERMEDIATE CLASS

I SP, PTE1 / Exc, Best Brindle Female
Touch Of My Heart no Akaciša

AVAKLASS / OPEN CLASS

I SP, PTE2 / Exc, 2nd Best Brindle Female
Soland Boks Garmonia

II SP / Exc
A'Vigdors Afrodita

KASUTUSKLASS / WORKING CLASS

I SP, PTE4 / Exc, 4th Best Brindle Female
Romaška no Akaciša

II SP / Exc
Felicitas Ceres Pandora

KASVATAJAKLASS / BREEDERS CLASS

I SP / Exc
Golden Amulette

II SP / Exc
Hazelpikbox

No Akaciša - ei tulnud / not showing

PAARIDE VÕISTLUS / COUPLE COMPETITION

I SP / Exc Saules Stars no Akaciša / Touch Of My Heart no Akaciša

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Slovakkia 2017 - CEBS & Jahressieger
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-?)
 

 
  taibu.com 2004