Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Näitusetulemused 2018 (Juuli - )
 

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

Tallinna rahvusvaheline näitus / Tallinn International show, Tallinn
22.09.2018

Kohtunik / Judge - Juta Haranen, Eesti / Estonia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOS
Jedna na Milion J.J (Jedna na Milion Ustinov X Jedna na Milion Zeta)

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Playbox's Redrama (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Black Fantasy)

III SP, SK, PI/3 / Exc/3, CQ, 3rd best male
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

IV SP, SK, PI/4 / Exc/4, CQ, 4th best male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best female
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK, PE/4 / Exc/2, CQ, 4th best female
Atrotos Capirinha (Atrotos Gagarin X Atrotos No You No Love)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Fuga Fuga Felicia)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, CACIB, BOB
Liberum Avis Lvinaya Dolya (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Estetika)

Luige rahvuslik näitus / Luige national show, Luige
08.09.2018

Kohtunik / Judge - Helin Tenson, Soome / Finland

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 2nd best male
Golden Amulette Marshal (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP, RÜP4 / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB, Group 4th
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best female, BOS
Golden Amulette Lucky Monza (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Atrotos Caipirinha (Atrotos Gagarin X Atrotos No You No Love)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
26.08.2018

Kohtunik / Judge - Reet Lint, Eesti / Estonia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

II EAH / II PP
Kreisid Admirable Iti Isadora (Quno von Preussen's Eden X Anastasia Black Dynasty)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Haapsalu rahvuslik näitus / Haapsalu national show, Haapsalu
25.08.2018

Kohtunik / Judge - Jasna Matejcic, Horvaatia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

II EAH / II PP
Kreisid Admirable Iti Isadora (Quno von Preussen's Eden X Anastasia Black Dynasty)

Isased juuniorklass / Males juunior class

H / G
Imperator v Zenite Udachi (Almera's Grotesk X Ester di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOS
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Rahvusvaheline näitus "Balti Võitja 2018" / International show "Baltic Winner 2018", Luige
29.07.2018

Kohtunik / Judge - Juta Haranen, Eesti / Estonia

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

II EAH / II PP
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased noorteklass / Males intermediate class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP, BALT W'18 / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOB, BALT W'18
Italiano Vero di Casa Vernice (Becks del Cabezo de la Jara X Twinkly Flash di Casa Vernice)

Isased avaklass / Males open class

As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Kenlend Box Zakhar (Kahlu del Cuore Grande X Kenlend Box Ingrid Dolce Vita)

II SP, SK, PI/3 / Exc/2, CQ, 3rd best male
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP, SK, PI/4 / Exc/3, CQ, 4th best male
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

IV SP / Exc/4
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, PE/2, BALT JW'18 / Exc/1, CQ, 2nd best female, BALT JW'18
Sat'Elit Godzhi (Sat'Elit di Casa Vernice X Ksena Zarevo Stepi)

Emased noorteklass / Females intermediate class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Fuga Fuga Felicia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, CACIB, VSP, BALT W'18 / Exc/1, CQ, 1st best female, CACIB, BOS, BALT W'18
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

II SP / Exc/2
Irbox Venera (Kenlend Box Tcetero X Aivengo Nice)

Imavere rahvuslik näitus / Imavere national show, Imavere
29.07.2018

Kohtunik / Judge - Ahmet Virk, Pakistan

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased juuniorklass / Males juunior class

Torrinbox Boomer (Irbis Menulio Gatve X Lavinia Menulio Gatve) - ei osalenud / not showing

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, BOBJ, 1st best female, BOS
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Golden Amulette Lucky Chesly (Golden Amulette Concerto Brillante X Etna ot Goldiboks)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/2 / Exc/1, CQ, 2nd best female
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Imavere rahvuslik näitus / Imavere national show, Imavere
28.07.2018

Kohtunik / Judge - Elena Agafonova, Itaalia / Italy

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased juuniorklass / Males juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male
Torrinbox Boomer (Irbis Menulio Gatve X Lavinia Menulio Gatve)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, BOB
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Emased juuniorklass / Females juunior class

VH / VG
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Kreisid Admirable Harriet (Gesper Brisart Nordom X Kreisid Admirable Brillante Diamante)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartu county national show, Elva
22.07.2018

Kohtunik / Judge - Ligita Zake, Läti / Latvia

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/3 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 3rd best female
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Kivinbox Moya Otrada Simona (Gesper Brisart Nordom X Kivinbox Moya Otrada Singareliya)

II SP, SK, PE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best female
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

III SP / Exc/3
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/4 / Exc/1, CQ, 4th best female
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Tartumaa rahvuslik näitus / Tartu county national show, Elva
21.07.2018

Kohtunik / Judge - Lesley J. Chalmers, Uus-Meremaa

Emased juuniorklass / Females juunior class

VH / VG
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

VH / VG
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amalie Josephine)

Emased tsempionklass / Females champion class

Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita) - ei osalenud / not showing

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu international show, Pärnu
08.07.2018

Kohtunik / Judge - Adolfo Martinez Noguera, Hispaania / Spain

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased juuniorklass / Males juunior class

I SP / Zhen'lee Lansie (Mayday di Casa Vernice X Zhen'lee Idalia)

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

II SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/2, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

I SP, SK, PI/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOB
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TP Vet, PI/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd best male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TP Jun, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 1st best female, BOS
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

VH / VG
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Emased tsempionklass / Females champion class

VH / VG
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
Ability

Pärnu rahvusvaheline näitus / Pärnu international show, Pärnu
07.07.2018

Kohtunik / Judge - Pars Kibarer, Türgi / Turkey

Emased beebiklass / Females baby class

I EAH, TPB / I PP, BOB Baby puppy
Ability Qui-Qui Qivi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/2, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best male, Res-CACIB
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, CACIB, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CACIB, BOS
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

II SP / Exc/2
Quno von Preussen's Eden (Nimbus vom Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Isased veteraniklass / Males veteran class

I SP, SK, TP Vet, PI/3 / Exc/1, CQ, BOB Vet, 3rd best male
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Emased juuniorklass / Females juunior class

I SP, SK, Jun SERT, TP Jun, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, CACIB, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP / I PP, BOB
Ability

EBÜ II & IX rühma näitus / EBC Groupshow for FCI groups II & IX, Tartumaa
01.07.2018

Kohtunik / Judge – Karl-Erik Johansson, Rootsi / Sweden

Tulemused / Results - >

Bokserite erinäitus "Jahressieger Estonia 2018" / Specialty show "Jahressieger Estonia 2018", Tartumaa
30.06.2018

Kohtunik / Judge – Sava Ignjatovic, Serbia

Tulemused / Results - >

Näitusetulemused (Jaanuar-Juuni) / Show results (January-June)
Loe edasi / Read more - >

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
* EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
* Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Poola 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* CEBS & Tsehhi Jahressieger 2018
* Jahressieger Belarus 2018
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuli - )
 

 
  taibu.com 2004