Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Eesti näituste tulemused 2019
 
Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn
24.03.2019

Kohtunik / Judge - Stefan Šinko, Sloveenia / Slovenia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased noorteklass / Males intermediate class

Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity) - ei osalenud / not showing

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Emased juuniorklass / Females junior class

SP/1, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Caprina Darling Daphne (Playbox's Golden Giant X Caprina Astella Adriana)

Emased tsempionklass / Females champion class

Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks) - ei osalenud / not showing

Tallinna Rahvuslik näitus / Tallinn National show, Tallinn
23.03.2019

Kohtunik / Judge - Gunnar Nymann, Taani / Denmark

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased noorteklass / Males intermediate class

Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

SP/1, SK, Jun SERT, TPJ, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOB Jun, 2nd best female
Ability Qui-Qui Qiwi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

SP/2 / Ex/2
Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O'Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)

Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess) - ei osalenud / not showing

Emased avaklass / Females open class

I SP, SK, PE/3, SERT / Exc/1, CQ, 3rd best female, CAC
Caprina Darling Daphne (Playbox's Golden Giant X Caprina Astella Adriana)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Vanilla Mona ot Goldiboks (Solomon ot Goldiboks X Jantary ot Goldiboks)

Rahvusvaheline näitus "Tallinn Winter Cup 2019", Tallinn / International show "Tallinn Winter Cup 2019", Tallinn
09.02.2019

Kohtunik / Judge - Astrid Lundava, Eesti / Estonia

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, TLN JWCUP'19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best male, TLN JWCUP'19
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best male, Res-CACIB
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased kasutusklass / Males working class

I SP, SK, PI/1, SERT, CACIB, TP, TLN WCUP'19, RÜP IV / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, CACIB, BOB, TLN WCUP'19, Best in Group IV
Trevor Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Diadema Sanvita)

Isased tsmpionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/4 / Exc/1, CQ, 4th best male
Modern Sanvita (Carnero Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PE/1, VSP, TLN JWCUP'19, TLN WCUP'19 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best male, TLN JWCUP'19, TLN WCUP'19
Golden Amulette Marbelia (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Emased avaklass / Females open class

Liberum Avis Nenaglyadnaja (Vilos v. Alkaios X Liberum Avis Fuga Felicia) - ei osalenud / not showing

Emased kasutusklass / Females working class

I SP, SK, PE/2, CACIB / Exc/1, CQ, 2nd best female, CACIB
Present for Me Sanvita (Becks del Cabezo de la Jara X Ustina di Casa Vernice)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/3, Res-CACIB / Exc/1, CQ, 3rd best female, Res-CACIB
As'Gunapal Darina Semislava (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga
03.02.2019

Kohtunik / Judge - Franklin van der Spuy, Lõuna-Aafrika / South-Africa

Isased avaklass / Males open class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/2 / Exc/1, CQ, 2nd best male
Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel a Silver Spirit)

Valga rahvuslik näitus / Valga national show, Valga
02.02.2019

Kohtunik / Judge - Zoia Oleinikova, Ukraina / Ukraine

Isased avaklass / Males open class

VH / VG
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOS
Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel a Silver Spirit)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
27.01.2019

Kohtunik / Judge - Torsten Lemmer, Bulgaaria / Bulgaria

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Sat'Elit Box Yakov (Sat'Elit Box Craft X Sat'Elit Box Xena)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O'Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best male, BOS
Harley Davidson Singo (Helios Della Cappastorta X Sat'Elit Box Coca-Cola)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, BOB
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Ameli) - ei osalenud / not showing

Narva rahvuslik näitus / Narva national show, Narva
26.01.2019

Kohtunik / Judge - Massimiliano Manucci, Itaalia / Italy

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Sat'Elit Box Yakov (Sat'Elit Box Craft X Sat'Elit Box Xena)

Emased kutsikaklass / Females puppy class

I EAH, VSPK / I PP, BOS Puppy
Berrypets Sparkleberry Cinnabar (Lakifan Gerald O'Guido X Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu)

Isased juuniorklass / Males junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PI/2, JUN BIS IV / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best male, Best in Show Junior IV
Harley Davidson Singo (Helios Della Cappastorta X Sat'Elit Box Coca-Cola)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Playbox's Redrama (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Black Fantasy)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, VSP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOS
Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Ameli)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
13.01.2019

Kohtunik / Judge - Hans-Erhard Grüttner, Saksamaa / Germany

Iesased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Napmary's Jimi Hendrix Belloliv (Napmary's Ikigai X Napmary's Hispania)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity)

H / G
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased tsempionklass / Males champion class

Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren) - ei osalenud / not showing

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, PE/2 / Exc/1, CQ, Jun CAC, 2nd best female
Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroi X Liberum Avis Fuga Felicia)

Emased tsempionklass / Females champion class

I SP, SK, PE/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best female, CAC, BOB
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

Tartu rahvuslik näitus / Tartu national show, Tartu
12.01.2019

Kohtunik / Judge - Guenther Erenreich, Austria

Isased kutsikaklass / Males puppy class

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Napmary's Jimi Hendrix Belloliv (Napmary's Ikigai X Napmary's Hispania)

Isased juuniorklass / Males junior class

VH / VG
Marchill's Armanagac (Lincoln dell'Espinosolo X Playbox's Eternity)

H / G
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

Isased tsempionklass / Males champion class

I SP, SK, PI/1, SERT, TP / Exc/1, CQ, 1st best male, CAC, BOB
Iggy Pop von Aisneren (Homerun con Tilia X Betty Poop von Aisneren)

Emased juuniorklass / Females junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PE/1, VSP / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 1st best female, BOS
Harmony Porta Trsatica (Undo Ljub Box X Amadea Porta Trsatica)

VH / VG
Liberum Avis Red Machine (Liberum Avis Glavniy Geroi X Liberum Avis Fuga Felicia)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
* EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
* Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Poola 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* CEBS & Tsehhi Jahressieger 2018
* Jahressieger Belarus 2018
* Euroopa Võitja 2018, Poola
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuli - Dets)
* Eesti näituste tulemused 2019
 

 
  taibu.com 2004