Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
      Tulemused
      ATIBOX
      Mis toimub näitusel?
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
 

XLII Saksa bokserite erinäitus /
XLII Specialty Show for Boxers, 30.06.2018, Tartu "Jahressieger Estonia 2018"

Kohtunik / Judge – Sava Ignjatovic, Serbia

Pildid / Photography: Kertu Oder

Beebiklass / Baby class

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TP Beebi / I PP, BOB Baby
Ability Quicky Quanton (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Tiigrikarva isased / Brindle males

I EAH / I PP
Road to the Dream no Akacisa (Napmary's Go for a Dream X Night Fury no Akacisa)

II
Ability Quick Quattro (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Kollased emased / Fawn females

I EAH, VSP Beebi / I PP, BOS Baby
Ability Qui-Qui Quiwi (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Tiigrikarva emased / Brindle females

I EAH / I PP
Zhen'lee Urmita (Zhen'lee Vincero X Zhen'lee Bayonna)

II EAH / II PP
Pesaparki Charlotte O'Nolan (Vallaris Box Nolan X Lakifan Radost O'Macho)

Kutsikaklass / Puppy class

Kollased isased / Fawn males

I EAH, TPK / I PP, BOB Puppy
Golden Amulette Magnum (Italiano Vero di Casa Vernice X Borok'ko Fleur D'Orange Princess)

 

Tiigrikarva isased / Brindle males

I
Torrinbox Boomer (Irbis Menulio Gatve X Lavinia Manulio Gatve)

Kollased emased / Fawn females

Sat'Elit Box Ursula (Sat'Elit Box Kraft X Ksena Saraevo Stepi) - ei osalenud / not showing

Kollased isased / Fawn males

Avaklass / Open class

SP/1, SK, PKI/1, SERT, Jahressieger Estonia 2018 / Exc/1, CQ, 1st best fawn male, CAC, Jahressieger Estonia 2018
Napmary's Ikigai (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

 

II SP / Exc/2
As'Gunapal Dobromir (Lakifan Gerald O'Guido X Touch of Diamond di Casa Vernice)

III SP, PKI/2 / III SP, 2nd best fawn male
Ability Nortal Nelvin (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

IV SP, SK, PKI/4 / Exc/4, CQ, 4th best fawn male
Hummer de Delanini (Solomon ot Goldiboks X Sissi Princess Cara Negra)

SP / Exc
Jewel no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

SP/ Exc
Bestseller Silver Spirit (Ikaro del Rolanus X Angel A Silver Spirit)

Kasutusklass / Working class

I SP / Exc/1
Golden Amulette Manfred (Borok'ko Falkonet Bien Faset X Etna ot Goldiboks)

 

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PKI/3 / Exc/1, CQ, 3rd best fawn male
Houdini od Djevija (Gelso del Colle dell'Infinito X Waikiki od Djevija)

II SP / Exc/2
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita)

III SP / Exc/3
Ability Morpheus Mosso (Navarro Benygmo X Ability Endora Ebony)

Tiigrikarva isased / Brindle males

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, TPJ, PTI/2, Junior Jahressieger Estonia 2018 / Exc/1, CQ, Jun CAC, BOBJ, 2nd best brindle male, Junior Jahressieger Estonia 2018
Berrypets Colt Mustang (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

II SP / Exc/2
One Love Story no Akacisa (Duke Denburg X Night Fury no Akacisa)

III SP / Exc/3
Berrypets Remington Derringer (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Lakifan Vanderlyde Dylan O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai) - ei osalenud / not showing

Noorteklass / Intermediate class

I SP / Exc/1
Berrypets Benelli Black Eagle (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Avaklass / Open class

I SP, SK, PTI/3, SERT, Jahressieger Estonia 2018 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle male, CAC, Jahressieger Estonia 2018
Lar'Arete Eremey (Playbox's Warlock X Lar'Arete Sade)

II SP / Exc/2
Ability Groove von Glehn (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

III SP / Exc/3
Quno von Preussen's Eden (Nimbos von Hanseatenhof X Carrie von Preussen's Eden)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Modern Sanvita (Carnera Primo di Casa Vernice X Ustina di Casa Vernice)

II SP, SK, PTI/4 / Exc/2, CQ, 4th best brindle male
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

III SP / Exc/3
Harley Davidson no Akacisa (Just As You Wish Oliverotti X Ecoute Seulement no Akacisa)

IV SP / Exc/4
Sat'Elit Box Zorro (Ikaro de Rolanus X Alisha Naghtstar)

SP / Exc
Ability Gerret Gilbert (Jazzman vom Venusberg X Napmary's Briannah Ability)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Vet SERT, TPV, PTI/1, PI/1, TP, Veteran Jahressieger Estonia 2018 / Exc/1, CQ, Vet CAC, BOB Vet, 1st best brindle male, 1st best male, BOB, Veteran Jahressieger Estonia 2018
Karlo Keep the Secret Belloliv (Oliver Jones von Bispus X Tany's Belezza)

II SP / Exc/2
Lakifan Gordon O'Guido (Guido di Casa Vernice X As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan)

Kollased emased / Fawn females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, Jun SERT, VSPJ, PKE/1, Junior Jahressiegerin Estonia 2018 / I Exc, CQ, Jun CAC, BOSJ, 1st best fawn female, Junior Jahressiegerin Estonia 2018
Ability Penelope Pepija (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK, PKE/2 / Exc/2, CQ, 2nd best fawn female
Ability Phoenix Piperelle (Napmary's Ikigai X Ability Harmony Hermione)

III SP / Exc/3
Kaiffarin Fiorentina (Calvin Clein della Cappastorta X Kaiffarin Derby)

IV SP / Exc/4
Panther Petra no Akacisa (Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki X Just for Me no Akacisa)

SP / Exc
WW Yangoviper's Ever Say Never (Calvin Klein Della Kappastorta X Key of Love no Akacisa)

Noorteklass / Intermediate class

I SP, SK, PKE/4, CAC / Exc/1, CQ, 4th best fawn female, CAC
WW Yangoviper's Can You Believe (Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki X Key of Love no Akacisa)

II SP / Exc/2
Stengard's Fly Me to the Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

III SP / Exc/3
Rendez-Vouz Ferrari Box (Giro Benignus X Jedna na Milion Mercedes)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Ability Noreena Noep (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Napmary's Isadora (Marco de Kopader X Napmary's Enigma)

III SP / Exc/3
Ability Narnia Netty (Gesper Brisart Nordom X Ability Harmony Hermione)

IV SP / Exc/4
Folio Verso Gaetana (The Show Must Go On di Casa Vernice X Nikink-Var-Hard Amelie)

SP / Exc
Noisette Nostrum (Easy Rider Nostrum X Gioconda Nostrum)

Tsempionklass / Champion class

I SP, SK, PKE/3, Jahressiegerin Estonia 2018 / Exc/1, CQ, 3rd best fawn female, Jahressiegerin Estonia 2018
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, Veteran Jahressiegerin Estonia 2018 / Exc/1, CQ, Veteran Jahressiegerin Estonia 2018
Golden Amulette Nena Elegance (Yuppie Beit Hollandia me Hagalil X Golden Amulette Big Mum's Hope)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Napmary's Barcelona (Mirlo de Cabeza de la Jara X Dare to Say No val Napmary's)

Tiigrikarva emased / Brindle females

Juunioriklass / Junior class

I SP, SK, PTE/2, Junior Jahressiegerin Estonia 2018 / Exc/1, CQ, 2nd best brindle female, Junior Jahressiegerin Estonia 2018
Berrypets Beretta Laramie (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

II SP, SK, Jun SERT / Exc/2, CQ, Jun CAC
Almera's Diva Divnaya (Quattro del Colle dell'Infinito X Almera's Vesna)

III SP, SK / Exc/3, CQ
Duetto Tanto Imperia (Easy Rider Nostrum X Duetto Tanto Aksioma)

SP4 / Exc/4
Fredamorwen (Napmary's Go for a Dream X Isophine Geskaro's)

SP / Exc
Lakifan Verona Notte O'Leo (As'Gunapal Alain Black Diamond X Lakifan Maggy Mai)

SP / Exc
Peerless Peppermint no Akacisa (Turukano Doblestny no Akacisa X Just for Me no Akacisa)

SP / Exc
Vallaris Box Legenda (Vilos v. Alkaios X Vallaris Box Novacia)

Avaklass / Open class

I SP, SK / Exc/1, CQ
Napmary's Hispania (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona)

II SP, SK / Exc/2, CQ
Ability Filandra Farah (Koto de Guezman X Ability Charlotte Chantella)

III SP / Exc/3
Vallaris Box Margeri (Nageris Bastian X Vallaris Box Felichita)

IV SP / Exc/4
Raftsman Black Princess (Quno von Preussen's Eden X Raftsman Amelie Josephine)

SP / Exc
Ability Kissable Kayla (Sat'Elit Gladiator X Ability Gracelyn Gretchen)

Kasutusklass / Working class

I SP / Exc/1
La Lune Noire no Akacisa (The Show Must Go On di Casa Vernice X Ecoute Seulement Moi no Akacisa)

II SP / Exc/2
Just for Me no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa)

Tsempioniklass / Champion class

I SP, SK, PTE/3, Jahressiegerin Estonia 2018 / Exc/1, CQ, 3rd best brindle female, Jahressiegerin Estonia 2018
Stylesign Alice (Napmary's Go for a Dream X Kreisid Admirable Eviita)

II SP, SK, PTE/4 / Exc/2, CQ, 4th best brindle female
Night Fury no Akacisa (Karlo Keep the Secret Belloliv X Just for Me no Akacisa)

III SP / Exc/3
As'Gunapal Calypso (Braveheart di Casa Vernice X Lakifan Honey Bouquet O'Guido)

Veteraniklass / Veteran class

I SP, SK, VSPV, PTE/1, PE/1, VSP, Veteran Jahressiegerin Estonia 2018 / Exc/1, CQ, BOS Vet, 1st best brindle female, 1st best female, BOS, Veteran Jahressiegerin Estonia 2018
Karmella Dolce Belloliv (Oliver-Jones von Bispus X Tany's Bellezza)

Paaride võistlus / Brace competition

I EAH, TP Paar / I PP, BOB Brace
Napmary's Heartbreaker (Karlo Keep the Secret Belloliv X Napmary's Barcelona &
WW Yangoviper's Ever Say Never (Calvin Clein della Cappastorta X Key of Love no Akacisa)

II EAH / II PP
Amady Sanvita (Deep Impakt di Casa Vernice X Dancing Queen Sanvita) &
Stengard's Fly Me to the Moon (Amady Sanvita X Stengard's Barbarella)

Järglasteklass / Progeny class

I EAH, TP Järg / I PP, BOB Progeny class
Ability Harmony Hermione (Ferrari vom German Dream X Ability Endora Ebony)

Just for Me no Akacisa (Llanto de Guezman X Danse Avec Moi no Akacisa) - ei osalenud / not showing

Kasvatajaklass / Breeders' class

I EAH, TP Kasv / I PP, BOB Breeder
Ability

II EAH / II PP
Napmary's

III EAH / III PP
No Akacisa

Lakifan - ei osalenud / not showing

Saksa bokserite Club Show (mitteametlik) /
Club Show for Boxers (unofficial), 30.06.2018, Tartu

Kohtunik / Judge – Sava Ignjatovic, Serbia

Isased beebiklass / Males baby class

I, TP Beebi / I, BOB Baby
Ability Quintinus Quentemeijer (Lincoln dell'Espinosolo X Ability Noreena Noep)

Isased juuniorklass / Males junior class

I, VSPJ, PI/3 / I, BOSJ, 3rd best male
Berrypets Rock Island Armory (Ozren von der Burg Sigidunum X Reason to Believe Got Real)

Isased avaklass / Males open class

I, PI/1, TP, Clubshow võitja, Parim valge boksr / I, 1st best male, BOB, Clubshow winner, Best White Boxer
Unistus Aisberg Reddington (Lakifan Gerald O'Guido X Montana Silver Spirit)

Isased võitjaklass / Males winner class

I, PI/2 / I, 2nd best male
Valaris Box Nolan (Liberum Avis Spartak X Valaris Box Britania)

Emased juuniorklass / Females junior class

I, TPJ, PE/1, VSP / I, BOBJ, 1st best female, BOS
Pinfarina no Akacisa (Turukano Doblestny iz Mira Anzheliki X Just for Me no Akacisa)

EST | ENG | RUS


 
 
 


* Kasutatavad lühendid
* EBÜ Erinäitus 19.05.2002
* EBÜ Erinäitus, 09.02.2003
* EBÜ erinäitus, 15.05.2004, Tallinn
* 2. rühma näitus, 31.07.2004, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2005, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 15.05.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus, 21.08.2005, Tallinn
* 2. rühma näitus - BIS
* EBÜ erinäitus, 12.02.2006, Tallinn
* Baltic Boxer 2006, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 27.08.2006, Liuranna
* EBÜ erinäitus, 11.02.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.07.2007, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 09.02.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 01.06.2008, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 14.02.2009, Tallinn
* Baltic Boxer 2009, Tallinn
* EBÜ erinäitus, 13.02.2010, Tallinn
* Jahressieger Estonia 19.06.2010
* 2. ja 9. rühma näituse tulemused 2010
* Baltic Boxer 2011
* Jahressieger Estonia 10.09.2011, TLN
* Jahressieger Estonia 14.07.2012, Tartu
* EBÜ Erinäitus 09.09.2012, Tallinn
* Baltic Boxer 16.06.2013, Tartu
* Jahressieger Estonia 08.09.2013, TLN
* Jahressieger Estonia 28.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 29.06.2014, Tartu
* EBÜ Erinäitus 07.09.2014, Tallinn
* II & IX rühma erinäitus 07.09.2014
* Baltic Boxer 11.07.2015, Tartu
* Jahressieger Estonia 12.07.2015, Tartu
* II & IX rühma erinäitus 06.09.2015
* Jahressieger Estonia 02.07.2016, Tartu
* EBÜ II & IX rühma näitus 04.09.2016
* Baltic Boxer 2017 15.07.2017, Tartu
* Jahressieger Estonia 2017, 16.07.2017,
* EBÜ II & IX rühma näitus 03.09.2017
* Jahressieger Estonia 2018, 30.07.2018
* EBÜ II & IX rühma näitus 01.07.2018,
* Ungari 2013 - Atibox, WDS
* Poola 2013 - CEBS & Jahressieger
* Eesti Võitja 2013
* Läti 2013 - Balti Võitja
* Leedu Võitja 2014
* Läti Võitja 2014
* Narva RV 2014- BEST IN SHOW
* Jahressieger Latvia 2014
* Atibox 2014 - Poola
* Slovakkia 2014 - CEBS & Jahressieger
* Maailma Võitja 2014 - Soome
* Baltic Boxer 2014 - Läti
* Euroopa Võitja 2014 - Tšehhi
* Soome Võitja 2014
* Champion of Champions 2014
* Leedu Võitja 2015
* Läti erinäitus 2015
* Atibox 2015 - Saksamaa
* Soome erinäitus 2015
* Maailma Võitja 2015 - Itaalia
* Läti Võitja 2015
* Jahressieger Latvia 2015
* CEBS 2015 - Tšehhi
* Jahressieger Belarus 2015
* Riia Võitja 2015
* Soome Võitja 2015
* Champion of Champions 2015
* Leedu Võitja 2016
* Jahressieger Latvia 2016
* Atibox 2016 - Sloveenia
* Läti Võitja 2016
* Maailma Võitja 2016 - Venemaa
* Baltic Boxer 2016 - Läti
* Jahressieger Poland 2016
* Jahressieger Ukraine 2016
* Balti Võitja 2016 - Läti
* Leedu Võitja 2017
* Jahressieger Latvia 2017
* Balti Võitja 2017 - Leedu
* Atibox 2017 - Slovakkia
* Erinäitused Tsehhis
* Läti Võitja 2017
* Erinäitus Soomes
* Venemaa erinäitus 2017
* Läti erinäitus 2017
* Poola 2017 - CEBS & Jahressieger
* Atibox 2018 - Rootsi
* Jahressieger Latvia 2018
* Soome ESR klubinäitus 2018
* Baltic Boxer 2018, Läti
* CEBS & Tsehhi Jahressieger 2018
* Jahressieger Belarus 2018
* Euroopa Võitja 2018, Poola
* Näitusetulemused 2013 (jaanuar-juuli)
* Näitusetulemused 2013 (august - dets)
* Näitusetulemused 2014 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2014 (juuni-juuli)
* Näitusetulemused 2014 (august - dets)
* Näitusetulemused 2015 (jaanuar-mai)
* Näitusetulemused 2015 (juuni-august)
* Näitusetulemused 2015 (august-oktoober
* Näitusetulemused 2015 (nov - dets)
* Näitusetulemused 2016 (Jaanuar-Mai)
* Näitusetulemused 2016 (Juuni-Juuli)
* Näitusetulemused 2016 (August - Dets)
* Näitusetulemused 2017 (Jaanuar - Juuni
* Näitusetulemused 2017 (Juuni-Sept)
* Näitusetulemused 2017 (Sept-Detsember)
* Näitusetulemused 2018 (Jan - Juuni)
* Näitusetulemused 2018 (Juuli - )
 

 
  taibu.com 2004