Uudised
   Ühing
   Bokser
   Aretus
      Aretusnõuded
      Terviseuuringud
   Kennelid
   Pesakonnad
   Koolitus
   Näitused
   Erinäituste võitjad
   Tšempionid
   Aasta Bokser
   Hädasolijate abistamiseks
   Igavestel Jahimaadel
   Viidad
   Pood
   Kontakt

 - Avaleht
 - Sisukord
 - Fotoalbumid
 
 
 
  * HD uuringud
 

Puusaliigese düsplaasia (HD) uuringute tulemused


Mersu Maritsa D/D i: Togo Szoldra e: Medeia Mersu B/A

Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C i: Jacoba the President e: Glenlee's Hells a Poppin Around Faerdorn
1996 Medeia Mersu B/A i: Imbo e: Dora

Klaid B/B i: Daniel Giving Ju e: Vanda

Rubyred C/D i: Elizar Kongrem e: Relicia D/D

Raftsman Don Corleone A/A i: Moonraker Headliner A/A e: Raftsman Brenda

Cinderella D/D

Relicia D/D i: Blondi e: Cer bi Orry-Star

Orion Dolores B/B i: Moonraker Frankie Face B/B e: Raftsman Barbie

Lauri C/D i: Timmi e: Si-Ostra Tavil

Scheila A/A i: Orion Darel e: Aljapis Taina Beanka D/C

Erast Boks Best Saiz B/B i: Max e: Lukerja Santos

Hazelpikbox Floret A/C i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Raftsman Cherie A/A

Sem C/C

Raftsman Cherie A/A i: Moonraker Ametist e: Laura-Bainord
1997 As'Gunapal Unicum Gold Butterfly D/D i: Globa's Istinjo B/B e: As'Gunapal Necklace

Lustica Nofred Diego A/A i: Ferro v. Nanstein A/A e: Tavil Di Norma

As'Gunapal Black Unicum Lilly A/A i: Globa's Istinjo B/B e: As'Gunapal Necklace

As'Gunapal Stil D/D i: Moonraker Lord Lancelot C/C e: As'Gunapal Necklace
1998 Jenny D/D i: Chase B/B e: Kelly

Florena B/B i: Intsar e: Regina

Leona C/B i: Timmi e: Si-Ostra Tavil

Hazelpikbox Fred B/B i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Raftsman Cherie A/A

Golf D/D i: Sendi e: Nizza

Frantseska D/D i: Imbo e: Kris Agidel

Lustica Norros Cessika D/D i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Tavil Di Norma

Mersu Mrs. Mileedi-Santa D/D i: Macondon Hakim B/C e: Mersu Melissa D

As'Gunapal Tais D/D i: Eckbran Octopus A/A e: As'Gunapal Naomi

Chase B/B i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Karri

Fairton D/D i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Dzilly

Fariela B/B i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Dzilly

Scheil'Klaid Don Juan C/C i: Draiv is Kadrenu e: Scheila A/A

Rewalia Rosangelica C/B i: Raftsman Don Corleone A/A e: Rewalia Britta

Raftsman First Princess C/B i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Raftsman Brenda

Fani D/D i: Irchito Voks e: Ulsam Deevi

Aljapis Taina Beanka D/C i: Dick Zbynkova e: Atma

Twiksy D/D i: Irchito Voks e: Neiminch-Teddy

Solly C/C i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Ellinnasteffi

Morena B/B i: Boks-Best Saiz Richar e: Gretta

Sindi C/B i: Si-Orton Tavil e: Cendy

Vesta B/B i: Laurent Vilar e: Kris Ariel

Vivjen D/C i: Irchito Voks e: Desiree
1999 Donnymoor Applause Please B/C i: Marlbelton French Leave Of Donnymoor e: Donnymoor Maggy May
2000 Golden Amulette Llayser B/B 0/0 i: Lladro v.h. Slaghek B/B e: Fariela B/B

Deklarus Sebastjan B/B 0/0 i:Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: As'Gunapal Sally

Lustica Cestoy Hann B/B 0/0 i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: Lustica Norros Cessika D/D

Hazelpikbox Happy-Go-Lucky Hanna A/A 0/0 i: Lladro v.h. Slaghek B/B e: Raftsman Cherie A/A

Scheil'Klaid Dulcinea B/B 0/0 i: Draiv is Kadrenu e: Scheila A/A
2001 Aireston Heka K'Rocco C/C 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Aireston Boo Ve'Kuukiir

Mersu Morrison D/C 0/0 i: Globa's Istinjo B/B e: Mersu Maritsa D/D

Bogerudmyra's Håkon A/A 0/0 i: Wunderboxer Gaio A/A e: Bogerudmyra's Ida A/A

Scheil'Klaid Amadeus C/C 0/0 i: Dominant B/B e: Scheil'Klaid Dargona B/B

Scheil'Klaid Apollon B/B 0/0 i: Dominant B/B e: Scheil'Klaid Dargona B/B

Wiseboxer Zest Barhan Aramis B/B 0/0 i: Lustica Cestoy Hann B/B e: Barbi

Larri-Lucas C/A 0/0 i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: Lorencia Julmis Favorit

As'Gunapal Young Fighter A/A 0/0 i: Globa's Istinjo B/B e: As'Gunapal Black Unicum Lilly A/A

Caps No Madaram B/B 0/0 i: Dave del Segadors A/A e: Fair Play Nostrum C/C

Scheil'Klaid Desandra C/C 0/0 i: Draiv is Kadrenu e: Scheila A/A

Scheil'Klaid Dargona B/B 0/0 i: Draiv is Kadrenu e: Scheila A/A

Boxerworld Girlfriend Sedora B/B 0/0 i: Salomon e: Morena B/B

Wiseboxer Zest Barhan Anita B/B 0/0 i: Lustica Cestoy Hann B/B e: Barbi

Raftsman Midnight Lady A/A 0/0 i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Raftsman Fleur De France

Eskud Besar Hargaja D/D 0/0 -/+/-/- i: Chase B/B e: Aljapis Taina Beanka D/C

Boxerworld Dreamgirl Dana A/A 0/0 i: Salomon e: Morena B/B

Boks-Best Saiz Elizabeth B/B 0/0 i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Boks-Best Saiz Suzy

Eskud Besar Last Memory B/B 0/0 i: Lladro v.h. Slaghek B/B e: Aljapis Taina Beanka D/C

Mersu Morrita C/C 0/0 i: Globa's Istinjo B/B e: Mersu Maritsa D/D

Deklarus Sibella B/B 0/0 i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: As'Gunapal Sally
2002 Aireston Maxju Kuldtuuslar C/C 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Aireston Boo Ve'Kullakott D/C

Kissmouth Dioso Dilettoso B/B 0/0 i: Dominant B/B e: Golden Amulette Lluanda

Scheil'Klaid Beluche Brio C/B 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Scheil'Klaid Dulcinea B/B

Apollo von Sapho's Hoeve A/B 0/0 i: Perico du Val d'Europe B e: Xarlett van Sapho's Hoeve

Deklarus Saily A/A 0/0 i: Lladro v.h. Slaghek B/B e: Deklarus Skippi

Bibabo Kodu Arena D/C 0/0 +/+/-/- i: Donnymoor Applause Please B/C e: Aurinko

Pesaparki Alice Qolly Girl C/C 0/0 ++/-/-/- i: As'Gunapal Stil D/D e: Raftsman First Princess C/B

Golden Amulette D'Degiona Demini A/A 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Fariela B/B

Aireston Boo Ve'Kullakott D/C 0/0 +/-/-/- i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Grinpat Vega

Flodie C/C 0/0 i: Faerdorn Roosevelt Of Wildax C/C e: Dzilly

Aireston Maxju Kuld'Tibu D/D 0/0 +/+/-/- i: Donnymoor Applause Please B/C e: Aireston Boo Ve'Kullakott D/C

Aireston Boteu K'Ophelia D/D 0/0 +/+/-/- i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: Aireston Boo Ve'Kullakott D/C

As'Gunapal Virginia C/B 0/0 i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: As'Gunapal Scarlet

As'Gunapal Yielding Yippi B/C 0/0 i: Globa's Istinjo B/B e: As'Gunapal Black Unicum Lilly A/A

Golden Amulette D'Delfi Demeter C/C 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Fariela B/B

Felicitas Ceres Selene D/D 0/0 i: Deklarus Sebastjan B/B e: Golden Amulette D'Delfi-Demeter C/C

Felicitas Ceres Pandora D/D 0/0 i: Deklarus Sebastjan B/B e: Golden Amulette D'Delfi-Demeter C/C

Golden Amulette Priceless Pearl B/B 0/0 i: Boxella's Ledo Bond C/C e: Fariela B/B

Scheil'Klaid Amore Mio A/A 0/0 i: Dominant B/B e: Scheil'Klaid Dargona B/B

Felicitas Ceres Aphrodite C/C 0/0 i: Deklarus Sebastjan B/B e: Golden Amulette D'Delfi-Demeter C/C

Mersu Extra Solveig C/C 0/0 i: Bogerudmyra's Håkon A/A e: Mersu Mrs. Mileedi-Santa D/D

Arabella C/C 0/0 i: Chase B/B e: Babette

Aireston Jax O'Win Light A/A 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Aireston Boteu K'Ophelia D/D
2003 Mersu Extra Sigrid C/C 0/0 i: Bogerudmyra's Håkon A/A e: Mersu Mrs. Mileedi-Santa D/D

Golden Amulette D'Deianeira B/B 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Fariela B/B

Sessika D/D 0/0 +/+/-/- i: Donnymoor Applause Please B/C e: Chelestina

Lama Sonda C/D 0/0 i: Ugolino v.d. Hazenberg A/A e: Odnowa Exkalibur

Golden Amulette Fun-Fun C/C 0/0 i: Golden Amulette Llayser B/B e: Janka

Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica A/A 0/0 i: Scheil'Klaid Apollon B/B e: Hazelpikbox Happy-Go-Lucky Hanna A/A
2004 Boks-Best Saiz Robert Redford B/B 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Boks-Best Saiz Elizabeth B/B

Mersu Intro Teiresias B/B 0/0 i: Caps No Madaram B/B e: Mersu Extra Solveig C/C

Felicitas Ceres Solidor C/C 0/0 i: Xanthos v. Drimborn B/B e: Felicitas Ceres Selene D/D

Golden Amulette Richard Lionheart B/B 0/0 i: Boxella's Ledo Bond C/C e: Golden Amulette D'Degiona Demini A/A

Golden Amulette Only Treasure B/B 0/0 i: Boxella's Ledo Bond C/C e: Fariela B/B

Scheil'Klaid Angelic le Belly A/A 1/1 i: Dominant B/B e: Scheil'Klaid Dargona B/B

Boxerworld Brita C/C 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Boxerworld Girlfriend Sedora B/B

Raftsman Jamaica's Fleur C/C 0/0 i: Toyboy v.d. Laverdonk A/A e: Raftsman Gianninia In Red

Eskud Besar Mabic Promise D/D 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Eskud Besar Hargaja D/D

As'Gunapal Airichi O'Alice A/B 0/0 i: As'Gunapal Young Fighter A/A e: Pesaparki Alice Qolly Girl C/C

Macondon Warna B/B 0/0 i: Zirco del Trinitad A/A e: Macondon Quantanamera A/A

Boks-Best Saiz Britney B/B 0/0 i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Betti

Hazelpikbox Romantic Targy B/B 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Hazelpikbox Happy-Go-Lucky Hanna A/A

Mersu Gingery Meeri B/B 0/0 i: Zirco del Trinitad A/A e: Mersu Morrita C/C

Junona Judra Aralija B/B 0/0 i: Lustica Cestoy Hann B/B e: Dafne is Kadernu

Scheil'Klaid Anessa C/B 0/0 +/+/-/- i: Dominant B/B e: Scheil'Klaid Dargona B/B

A'Vigdors Afrodita B/B 0/0 i: Idalgo del Tiglio D'Oro e: Triumph
2005 As'Gunapal Christian Dior D/- 1/1 i: Yako v.d. Hazenberg B e: Lama Sonda C/D

Golden Amulette Motive Power A/A 0/0 i: Iggy Ipon Saan B/B e: Golden Amulette Priceless Pearl B/B

Golden Amulette George A/B 0/0 i: Nico von Santana B/A e: Golden Amulette Only Treasure B/B

Felicitas Ceres Oscar De La Renta D/D 0/0 i: Borok'ko Kenzo A/A e: Felicitas Ceres Pandora D/D

Lustica Ceros Korinnos B/B 0/0 i: Erast Boks Best Saiz B/B e: Lustica Norros Cessika D/D

Felicitas Ceres Scarlet Bee D/D 0/0 i: Xanthos v. Drimborn B/B e: Felicitas Ceres Selene D/D

As'Gunapal Xanta C/C 0/0 i: As'Gunapal Stil D/D e: As'Gunapal Unicum Gold Butterfly D/D

Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch A/A 0/0 i: Urkabustaiz Aratz B e: Liter Bomond Tertsia V Chernom

Scheil'klaid Chiquitta A/A 0/0 i: Enzo de Tabarca A/A e: Scheil'Klaid Dargona B/B

Boxerworld Dora Domirra B/D 0/0 i: Scheil'Klaid Apollon B/B e: Boxerworld Brita C/C

Kres Grandfather Okatawa B/B 0/0 i: Kres Grandfather Danatello e: Kres Grandfather Brusnica

Hazelpikbox Ladylove Tandra B/B 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Hazelpikbox Happy-Go-Lucky Hanna A/A
2006 Golden Amulette Paul B/B 0/0 i: Nico von Santana B/A e: Golden Amulette Only Treasure B/B

Golden Amulette Big Mum's Hope A/A 0/0 i: Iggy Ipon Saan B/B e: Golden Amulette Priceless Pearl B/B

Raftsman Only Wild Rose A/C 0/0 i: Donnymoor Applause Please B/C e: Raftsman Midnight Lady A/A

Golden Amulette Glorius Maximus C/C 0/0 +/+/-/- i: Iggy Ipon Saan B/B e: Golden Amulette Priceless Pearl B/B

As'Gunapal Dior's Harvei C/C 0/0 i: As'Gunapal Christian Dior D/- e: A'Vigdors Afrodita B/B

Hazelpikbox Bellatrix Diva A/A 0/0 i: Nico von Santana B/A e: Hazelpikbox Hanna's Fairness Arnica A/A

Hille's Sunshine Cool Sunny A/A 0/0 i: Caress no Madaram B/B e: Hazelpikbox Romantic Targy B/B

Hille's Sunshine Colossal Happiness A/A 0/0 i: Caress no Madaram B/B e: Hazelpikbox Romantic Targy B/B

As'Gunapal Fantastic Flower O'Alice A/A 0/0 i: A'Vigdors Afleim Boy e: Pesaparki Alica Qolly Girl C/C

As'Gunapal Caramel Iris Kiss-Kiss A/A 0/0 i: Yako v.d. Hazenberg B e: Lama Sonda C/D

As'Gunapal Cassandra Sergio Noblige A/A 0/0 i: Yako v.d. Hazenberg B e: Lama Sonda C/D

Golden Amulette My Prince Charmer B/B 0/0 i: Golden Amulette George A/B e: Golden Amulette D'Degiona Demini A/A

As'Gunapal Dior's Hebe B/A 0/0 i: As'Gunapal Christian Dior D/- e: A'Vigdors Afrodita B/B
2007 Ability Bianco Doolittle A/A 0/0 i: Deklarus Sebastjan B/B e: Golden Amulette Fun-Fun C/C

As'Gunapal Dior's Haron B/B 0/0 i: As'Gunapal Christian Dior D/- e: A'Vigdors Afrodita B/B

Bon Dzhorno Du Toit A/A 0/0 i: Caress no Madaram B/B e: Bon Dzhorno Avanti Balerina

Ability Balanca Fiametta A/A 0/0 i: Deklarus Sebastjan B/B e: Golden Amulette Fun-Fun C/C

Art In Red no Akacisa B/B i: Caps no Madaram B/B e: Tiki Riki Tavi no Akacisa D

Raftsman Ruby Of Golden Amulette A/A 0/0 i: Umbro des Puig Major Nordics A/A e: Liter Bomond Shagrenevaya Polnoch A/A

Xipituca von Bispus B/B 0/0 i: Ebano Boxer del Euro e: D'Olxa Carolina

Ability Lisisci Bibette D/B 0/0 ++/-/-/- i: Stoppunkts no Madaram C e: Golden Amulette Fun-Fun C/C

Guido di Casa Vernice A/A 0/0 i: Oliver-Jones von Bispus A/B e: Daniela D'Jandilla

Lar'Arete Rocket B/B 0/0 i: Liberum Avis Luch Sveta e: Laitsem Deya

Bon Dzhorno Evita Perron A/A 0/0 i: Perico du Val d'Europe B e: Bon Dzhorno Betelgeize

Bon Dzhorno Zordeo Zett A/A 0/0 i: Uglich e: Zitel Favourite

Mersu Oder Kia Picanto A/A i: Golden Amulette George A/B e: Mersu Gingeri Meeri B/B

Kivinbox Moya Otrada Sinchena B/C 0/0 i: Caps no Madaram B/B e: Kivinbox Moya Otrada Sessika D/D
2008 Sophie C/C 0/0 i: Golden Amulette Motive Power A/A e: Hazelpikbox Ladylove Tandra B/B

Amati del'Colmenero A/A 0/0 i: Posseidon di Noi Vincere A e: Almadinaks Tertsa

Liter Bomond Demokratia A/A 0/0 i: Liberum Avis Pentagon B e: Almadinaks Infanta

As'Gunapal Katya Great C/C 0/0 i: Fuego e: Lama Sonda C/D või B

Mersu Oder Lamborghini Cala B/B i: Golden Amulette George A/B e: Mersu Gingery Meeri B/B

Danse Avec Moi no Akaciša B/B 0/0 i: Oliver-Jones von Bispus A/B e: Ecoute Seulement Moi no Akakciša C
2009 Ability Charlotte Chantella B/A 0/0 i: Saules Stars No Akacisa B/B 0/0 e: Ability Blanca Fiametta A/A 0/0

Golden Amulette Nena Elegance C/C 0/0 i: Yuppie Beit Hollandia Me Hagalil A/A 0/0 e: Golden Amulette Big Mum`s Hope A/A 0/0

Mersu Russa Mia Pietra Preziosa A/D 0/0 i: Fuego - e: Mersu Extra Solveig C/C 0/0

Kreisid Admirable Atina C/C 0/0 i: Frodo tel Tajo e: Xipituca von Bispus B

Bear It In Mind No Akacisa D/A 1/0 i: Enea Del Roxius B/B 0/0 e: Touch Of My Heart No Akacisa D/D 0/0
2010 As'Gunapal Dior's Hanna To Lakifan A/A 0/0 i: As'Gunapal Christian Dior D / 0 e: A'Vigdors Afrodita B/B 0/0
2011 Napmary's Briannah Ability                       B/B 0/0 i: Mirlo Del Cabezo De La Jara B e: Dare To Say No Val NapMary's B0

Golden Amulette Herzie Rose                       C/C 0/0 i: Liberum Avis Pentagon B e: Golden Amulette Big Mum's Hope A

Kivinbox Moja Otrada Sincholi Stassiya                       B/B 0/0 i: Oliver-Jones von Bispus A/C e: Kivinbox Moja Otrada Sinchena C

Kreisid Admirable Brillante Diamante                       E/D 0/0 i: Gladiator di Casa Vernice A e: Xipituca von Bispus B
2012 Ability Edward Echo                       C/B 0/0 i: Geo Boxer del Euro A e: Ability Charlotte Chantella B/A

Ability Ember Egon                       B/B 0/0 i: Geo Boxer del Euro A e: Ability Charlotte Chantella B/A

Ability Endora Ebony                       A/A 0/0 i: Geo Boxer del Euro A e: Ability Charlotte Chantella B/A

Kenlend Box Tenaro Amante                       C/B 0/0 i: Greco de Rincomar A e: Galathea iz Vladeniy Popovih

Golden Amulette Chicka Chiara                       C/C 0/0 i: Liberum Avis Pentagon B e: Golden Amulette Big Mum's Hope A

Golden Amulette Freya Roxanna                       E/D 0/0 i: Liberum Avis Pentagon B e: Golden Amulette Big Mum's Hope A
2013 Ability Gracelyn Gretchen A/B 0/0 i: Jazzman vom Venusberg B/0 e: Napmary's Briannah Ability B/B 0/0

Golden Amulette Berta A/A 0/0 i: Golden Amulette Glorius Maximus C/0 e: Liter Bomond Demokratia A/A 0/0

Ability Edithe Evita                       A/A 0/0 i: Geo Boxer del Euro A e: Ability Charlotte Chantella B/A


Ability Groove von Glehn                       D/B 0/0 i: Jazzman vom Venusberg B0 e: Napmary's Briannah Ability B/B 0/0


Ability Gerret Gilbert                       C/C 0/0 i: Jazzman vom Venusberg B0 e: Napmary's Briannah Ability B/B 0/0

2014 Sat'Elit Gorgeos Angel A/A 0/0 i: Della Monte Klio Zhadar B 0/0 e: Sat'Elit Sensacia
Lustica Okakor Casablanca B/D 0/0 i: Lustica Ceros Korinnos B0 e: Kres Grandfather Okatava B0
Etna ot Goldiboks C/D 0/0 i: Optimus Prime the Fifth Element A/A e: Esperanca ot Goldiboks
Borok'ko Falkonet Bien Faset B/B 0/0 i: The Show Must Go On di Casa Vernice A/A e: Borok'ko Falkone
Lakifan Gerald O'Guido B/B 0/0 i: Guido di Casa Vernice A0 e: As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan A0
Ability Harmony Hermione A/A 0/0 i: Ferrari vom German Dream A2 e: Ability Endora Ebony A/A 0/0
Lakifan Honey Bouquet O'Guido B0 i: Guido di Casa Vernice A0 e: As'Gunapal Dior's Hanna to Lakifan A0
Lustica Grancasa Fifa A/A 0/0 i: Lakifan Gerald O'Guido B0 e: Lustica Okakor Casablanca B/D 0/0
2015 Touch of Diamond di Casa Vernice A/A 0/0 i: Rus la Fler Eternal Flame e: Via Aveling It's My Dream
Nero Benygmo D/D 0/0 i: G'M de Bellemanie A/B e: Yoko Benignus A/A 0/0
Golden Amulette Concerto Brilliante B/B 0/0 i: Della Monte Klio Bal'tsano A/A 0/0 e: Golden Amulette Chicka Chiara C/C
Braveheart di Casa Vernice A/A 0/0 i: Finito de Tierra de Boxer e: You are my Sunshine di Casa Vernice
Navarro Benygmo B/B 0/0 i: G'M de Bellemanie A/B e: Yoko Benignus A/A
Raftsman Amalie Josephine C/C 0/0 i: Just as You Wish Oliverotti B0
e: Ravenna di Periculum D/C 0/0
Ability Flori Fianza C/C 0/0 i: Koto de Guezman A1
e: Ability Charlotte Chantella B/A 0/0
2016 Kreisid Admirable Eviita B/B 0/0 i: Waldo del Tajo A e: Kreisid Admirable Brillante Diamante E/D 0/0
Golden Amulette Manfred A/B 0/0 i: Borok'ko Falkonet Bien Faset B/B 0/0 e: Etna ot Goldiboks D/C 0/0
Ability Kenci Krissy B/B 0/0 i: Sat'Elit Gladiator A0 e: Sat'Elit Gracelyn Gretchen A/B 0/0
Just Dream Become True no Akaciša A/A 0/0 i: Llanto de Guezman A/A e: Danse Avec Moi no Akaciša B/B 0/0
As'Gunapal Alain Black Diamond A/A 0/0 i: Braveheart di Casa Vernice A/A 0/0 e: Touch of Diamond di Casa Vernice A/A 0/0
Reason to Believe Got Real C/C 0/0 i: Goal del Cielo di Marte A/A 0/0 e: Keep it Real Belloliv A/A 0/0
Aquarelle iz Rossii s Lyubovyu B/C 0/0 i: Almadinaks Kod Dostupa e: Soland Boks Lukretsia B/B 0/0
2017 No Doubt no Akaciša A/B 0/0 i: Karlo Keep the Secret Belloliv A/A 0/0 e: Just for Me no Akaciša B/A 0/0
Isophine Geskaro's D/C 0/0 i: Gesper Brisart Nordom A/A 0/0 e: Karmella Dolce Belloliv A/A 0/0
Ability Noreena Noep A/A 0/0 i: Gesper Brisart Nordom A/A 0/0 e: Ability Harmony Hermione A/A 0/0
EST | ENG | RUS


 
 
 


* HD uuringud
 

 
  taibu.com 2004